گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

دشمن درصدد جایگزینی سازش به جای مقاومت است

کارشناس مسائل انقلاب، با بیان اینکه دشمنان برای پیشبرد اهداف خود در حال تلاش برای جابجا کردن الویت‌های ما هستند ، گفت: اگر در جبهه فرهنگی در خواب غفلت باشیم، اولویت مقاومت از دستور کار خارج می‌شود و محور سازش محور قرار می‌گیرد.

1399/03/06
|
12:10

به گزارش میز "مقاومت" پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ خسرو زارعی ، در مصاحبه با برنامه «گفتگوی سیاسی » که با موضوع مفهوم مقاومت و جایگاه آن در اندیشه امام خمینی«ره» و رهبر معظم انقلاب از آنتن رادیو گفت و گو پخش می شد، با بیان اینکه ایستادگی در برابر دشمنان فقط نظامی نیست بلکه باید در ابعاد مختلف برای مقاومت قوی باشیم، افزود: یک زمان خاکریز ما در برابر دشمن در لب مرز های کشور بود ولی امروز این خاکریز بسیار به ما نزدیک است‌.

این کارشناس مسائل انقلاب با بیان اینکه دشمنان برای اینکه ما را از میدان خارج کنند به ابزارهای مختلفی متوسل می شوند، تصریح کرد: اگر ما در فضای مجازی ضعیف باشیم کاملا قائله را خواهیم باخت.

وی با بیان اینکه دشمنان در بحث سازش به دنبال این هستند که ملت ها را بنده خود کنند ،ادامه داد: آنها برای گسترش فرهنگ سازش در بین ملت ها به چند گزینه متوسل می شوند از جمله اینکه تلاش می‌کنند فرهنگ مقاومت در بین ملت ها را تحقیر کنند ،بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند و امور را به نحوی پیش برند که در کشوری مثل عراق عده‌ای از مردم بگویند نخست وزیر شیعه نمی‌خواهیم و یا دو کشور ایران و عراق که عضو جریان مقاومت هستند را در برابر هم قرار دهند .

زارعی با بیان اینکه فعالیت دشمنان برای ضربه زدن یک امر واقعی است ،خاطرنشان کرد: عده ای می گویند که این صحبت ها بر اساس توهم توطئه مطرح می شود در حالی که به واقع این توطئه ها و دشمنی ها وجود دارد و دشمنان در ابعاد مختلف خواسته‌های خود را پیش میبرند و عقب نشینی نمی‌کنند‌.

این کارشناس مسائل انقلاب با اعتقاد بر اینکه دشمنان در تلاش برای جابجا کردن اولویت‌های ما هستند، گفت : اگر در جبهه فرهنگی خواب باشیم اولویت مقاومت از دست خواهد رفت و سازش با دشمن در الویت قرار خواهد گرفت .

زارعی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه در بحث مقاومت دشمن‌شناسی مهم است و باید بدانیم که دشمن چه خصوصیاتی دارد و بر اساس آن برای مقابله با دشمن برنامه ریزی کنیم، اظهار کرد: ما در برابر دشمنانی قرار داریم که هیچ قانونی ندارند و معتقد هستند که هر چه بگویند، قانونی است.

زارعی همچنین تاکید کرد: یکی از ویژگی های دشمن فریب کاری و منافق بودن آن است.

این کارشناس مسائل انقلاب با بیان اینکه مقاومت ما در راستای دفاع از کیان ،ناموس خاک و عزت کشور است ، تصریح کرد: طبعاً مقاومت هزینه‌هایی دارد که برای دفاع از استقلال کشور بایدهزینه های آن را بپردازیم.
انتهای پیام/

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی