گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ مجلس تراز انقلاب از منظر امام (‌ره) و مقام معظم رهبری

برنامه گفتگوی سیاسی، هفتم خرداد به بررسی و تحلیل مجلس تراز انقلاب اسلامی از منظر امام (‌ره) و مقام معظم رهبری می پردازد.

1399/03/07
|
11:06

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، هفتم خرداد به بررسی و تحلیل مجلس تراز انقلاب اسلامی از منظر امام (‌ره) و مقام معظم رهبری می پردازد.

دکترمحمد جواد اخوان(کارشناس مسایل سیاسی)، دکترموسی الرضا ثروتی(نماینده ادوار مجلس)، دکتراسدالله عباسی(نماینده مجلس یازدهم)، بیژن نوباوه وطن(نماینده مجلس یازدهم) و حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی(نماینده مجلس یازدهم) از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی