گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ نهادهای بین‌المللی حقوق بشری زیر سایه آمریکا

برنامه گفتگوی سیاسی، نهم تیر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع حقوق بشر؛ ابزاری در دست دولتهای غربی می پردازد.

1399/04/09
|
09:25

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، نهم تیر به بررسی موضوع حقوق بشر؛ ابزاری در دست دولتهای غربی می پردازد و در این برنامه پیرامون استفاده دولت های غربی به ویژه آمریکا از نهادهای بین المللی حقوق بشری بمثابه ابزار سیاسی با حضور کارشناسان بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

اغلب نهادهای بین‌المللی فلسفه ابزاری دارند به تعبیری نظام سلطه حامی این‌گونه نهادهای مدعی حقوق بشری هستند، تا از آنها استفاده ابزاری ببرند و به اهداف خود دست پیدا کنند، چرا که اگر این‌ها مستقل عمل می‌کردند؛ باید به جنگ افروزی ها، خونخواری و جنایات شکل گرفته در سراسر جهان واکنش صحیحی نشان می دادند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی