گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ تحریم‌های ظالمانه و توطئه‌گری حقوق بشر آمریکایی!

برنامه گفتگوی سیاسی، یازدهم تیر موضوع حقوق بشر آمریکایی و تحریم‌های ظالمانه و بدعهدی های این کشور را مورد بررسی قرار می دهد.

1399/04/11
|
09:12

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، یازدهم تیر حقوق بشر به سبک آمریکایی را مورد بررسی قرار می دهد که در آن تحریم‌های ظالمانه، بدعهدی و توطئه‌گری حرف اول را می زند.آمریکا مظهر کشتار، نژادپرستی و استثمار جهانی و منفورترین ناقض حقوق بشراست. امروز این کشور سلطه طلب، دچار تزلزل بسیار شده و امید است به برکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، تفکرات نابخردانه و شیطانی این کشور رو به افول، هرچه سریع‌تر از بین برود.

رادیو گفت و گو با آغاز هفته حقوق بشر آمریکایی در برنامه گفتگوی سیاسی به بررسی افزایش حمایت آمریکا از تروریست ها، حقوق بشر؛ابزاری در دست دولتهای غربی، استفاده از نهادهای بین المللی حقوق بشری بمثابه ابزار سیاسی، جنایت جنگی، فساد، کشتار زنان و کودکان، تروریست دولتی آمریکا پرداخته است.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی