گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی دیپلماسی نگاه به شرق در«گفتگوی سیاسی»

برنامه گفتگوی سیاسی، چهاردهم تیر با حضور کلرشناسان موضوع دیپلماسی نگاه به شرق را مورد بررسی قرار می دهد.

1399/04/14
|
10:04

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه گفتگوی سیاسی با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با حضور کارشناسان، اساتید علوم سیاسی، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه از این شبکه رادیویی پخش می شود.

برنامه گفتگوی سیاسی، چهاردهم تیر موضوع دیپلماسی نگاه به شرق را مورد بررسی قرار می دهد که چرایی مفید بودن رابطه با شرق امروز برای ایران، دلایل عده ای از طرفداری رابطه با غرب، اهمیت و فواید رابطه بلند مدت و راهبردی بر مبنای عزت حکمت و مصلحت از محورهای آن است.

دکتراحمد کیمیایی(عضو کمیسیون پول و سرمایه اتاق بازرگانی ایران)، دکترکیومرث یزدان پناه(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) و دکترابراهیم پوررحیم(معاون اسبق آسیا اقیانوسیه وزارت خارجه) از مهمانان امروز گفتگوی سیاسی هستند.

گفتگوی سیاسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی