گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ واکاوی سناریوهای غرب در مذاکرات

شبکه رادیویی گفت‌وگو به منظور گمانه‌زنی مواضع جدید غرب در مذاکرات وین، برنامه «گفتگوی سیاسی» را روی آنتن می‌برد.

1400/05/19
|
15:11
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، بنا به روی کار آمدن و استقرار رسمی دولت سیزدهم، باید در انتظار اتخاذ مواضع جدید غرب طی مذاکرات وین باشیم. سیاست‌ها و مواضعی که بی‌تردید تأثیرات گسترده‌ای بر روابط ایران و کشورهای اروپایی خواهد گذاشت.

از این رو، برنامه «گفتگوی سیاسی» شبکه رادیویی گفت‌وگو با دعوت از متخصصان و صاحب‌نظران این حوزه در پی واکاوی ابعاد مختلف مذاکرات وین و گمانه‌زنی‌های متفاوت در این زمینه است.

دکتر حمیدرضا ناظریان(استاد دانشگاه امام علی"ع") و دکتر یوسف فصیحی(دکترای علوم سیاسی، مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل) از مهمانان امروز برنامه «گفتگوی سیاسی» هستند.

«گفتگوی سیاسی» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده و تصویری تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی