حیات خلوت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:30 به مدت 25 دقیقه

پروفسور مینو دبیری مهمان برنامه «حیات خلوت»

برنامه حیات خلوت با هدف بررسی زندگی و خاطرات اساتید، نخبگان و مشاهیر از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود.

1401/02/24
|
08:54
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، برنامه «حیات خلوت» کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت‌وگو با هدف مروری بر زندگی اساتید، نخبگان و اندیشمندان در عرصه علم، فرهنگ و اجتماع است، تلاش می‌کند تا به بازخوانی زندگینامه این افراد مطرح در سطح جامعه بپردازد.

این برنامه که به بررسی زندگی دانشمندان و نخبگان عرصه های مختلف اجتماعی، علمی، سیاسی و فرهنگی می پردازد، 24 تا 26 اردیبهشت میزبان پروفسور مینو دبیری،دکتری شیمی آلی از دانشگاه لندن کینگز کالج انگلستان است.

پروفسور مینو دبیری، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی دانشکده علوم شیمی و نفت، در زمره پر استنادترین استادان حوزه شیمی و علوم پایه از سوی الزوییر، از سال 2012 تا کنون در زمره دانشمندان یک درصد برتر پر استناد جهان و اولین زن پروفسور استان اردبیل است.

همچنین وی عنوان شیمیدان برجسته کشور در حوزه شیمی آلی در سال 1397 را کسب کرده است.

گفتنی است این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:30 به مدت 25 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
حیاط خلوت