حیات خلوت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 به مدت 25 دقیقه

بررسی زندگی مشاهیر در «حیات خلوت»

برنامه حیات خلوت با هدف بررسی زندگی و خاطرات اساتید، نخبگان و مشاهیر از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود.

1400/11/23
|
08:29
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، برنامه «حیات خلوت» کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت‌وگو با هدف مروری بر زندگی اساتید، نخبگان و اندیشمندان در عرصه علم، فرهنگ و اجتماع است، تلاش می‌کند تا به بازخوانی زندگینامه این افراد مطرح در سطح جامعه بپردازد.

این برنامه که به بررسی زندگی دانشمندان و نخبگان عرصه های مختلف اجتماعی، علمی، سیاسی و فرهنگی می پردازد، بیست و سوم بهمن میزبان دکتر عزیزالله عباسی دزفولی، استاد تمام جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

دکتر عباسی همچنین فوق تخصص جراحی قفسه صدری،رئیس مرکز تحقیقات پیدند ریه و رئیس گروه جراحی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری را در کارنامه کاری خود دارد.

گفتنی است این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:30 به مدت 25 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
حیات خلوت