صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

از 17 تا 27 اردیبهشت؛ خدمت رسانی 14 هزار گروه جهادی در هزار نقطه کشور

سرهنگ ایل بیگی گفت: 14 هزار گروه جهادی در قالب رزمایش هایی از 17 تا 27 اردیبهشت در هزار نقطه کشور به مردم خدمت رسانی می کنند.

1401/02/21
|
13:56
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، سرهنگ پاسدار علی ایل بیگی، مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی درمورد اقدامات این مرکز و بسیج سازندگی با برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت وگو مصاحبه تلفنی کرد.

سرهنگ ایل بیگی گفت: مردم و جوانان ما از همان روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی کار خدمت رسانی را در سراسر کشور انجام می دادند.

وی افزود: از زمانی که امام راحل (ره) فرمان تشکیل جهاد سازندگی را به جوانان صادر کردند این جوانان هم همیشه با ایمان و شجاعت در کنار مردم بودند و امروز هم در سراسر نقاط محروم کشورمان خدمت بی منت و برگرفته از ایمان و شوق ارائه می دهند و مزدشان را هم از خدا می خواهند.

مدیر مرکز مطالعات بسیج سازندگی خاطرنشان کرد: همین جوانان با رویکرد دهه شصت در ایام کرونا نیز جان خود را کف دست گرفته و کنار کادر درمان و در خط مقدم جبهه سلامت خدمات رسانی می کردند.

سرهنگ ایل بیگی با اشاره به صدور فرمان تشکیل بسیج سازندگی در تاریخ 17 اردیبهشت سال 1379 از سوی مقام معظم رهبری گفت: گروه های جهادی در قالب رزمایش هایی که برنامه ریزی شده از 17 تا 27 اردیبهشت به مدت ده روز در هزار نقطه از کشورمان به مردم خدمت رسانی می کنند.

وی با بیان اینکه جهادگران در حوزه های آموزش تحصیلی و بهداشتی و غیره خدمت رسانی می کنند گفت: برآورد ما این است که 14 هزار گروه جهادی در قالب 150 هزار نفر بتوانند در این 10 به مردم خدمت رسانی کنند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو