صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

در شش ماهه دوم سال؛ طرح فروش مجازی میوه وارد فاز عملیاتی می شود

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران فروش مجازی را یکی از مهم ترین برنامه های سازمان عنوان کرد و گفت: ما طبق برآوردها فروش مجازی محصولات را در شش ماهه دوم به صورت وارد فاز عملیاتی خواهیم کرد.

1401/02/28
|
10:29
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران درمورد خرید مجازی از میادین میوه و تره بار با برنامه «صبح و گفتگو» مصاحبه تلفنی کرد.

فصاحت گفت: معمولاً حوزه های خدماتی در این روزهای تعطیل به خاطر آلودگی هوا، نه تنها تعطیلی ندارند بلکه باید خدمات بیشتری هم به مردم ارائه دهند. سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران هم در این دو روز نه تنها تعطیل نبود و نیست بلکه با شرایط و سازماندهی بهتری در خدمت مردم است و عرضه محصولات بعضاً تا 40 درصد افزایش پیدا کرد.

وی اظهارکرد: بهره برداران در میادین سیصدگانه، از اطلاعات دقیق و تجربیات بسیار خوبی با حجره داران برخوردار هستند و از حجره هایی خرید می کنند که کیفیت بالاتر و قیمت ارزان تری دارند و معمولاً قیمتی هم که بهره برداران از میدان مرکزی خرید می کنند پایین تر از قیمتی است که در خود میدان مرکزی اعلام می شود.

فصاحت درمورد وضعیت رفتار حرفه ای در میادین میوه و تره بار گفت: رفتار عرضه کنندگان در تعامل با خریداران در گزارشاتی که توسط واحد بازرسی و بازرسان غیرمحسوس به ما می رسد جزو اشکالاتی است که در حال بهبود آن هستیم اما این مسئله نسبت به ده سال گذشته خیلی بهتر شده است.

وی افزود: ما در ارائه آموزش به عرضه کنندگان دچار مشکلاتی هستیم و اخیراً به این نتیجه رسیدیم که در همان سرکار به آنها آموزش دهیم و خود عرضه کنندگان هم به این نتیجه رسیدند که باید با مشتریان برخورد مناسبی داشته باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران متذکرشد: اگر عرضه کننده برخورد بدی با مشتری داشته باشد مجازات بسیار سنگینی از جمله ضبط سپرده و تسویه حساب با بهره بردار در کمیته انضباطی ما دارد.

فصاحت فروش مجازی را یکی از مهم ترین برنامه های سازمان عنوان کرد و گفت: ما در این حوزه حداقل 15 تا 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم و طبق برآوردها فروش مجازی محصولات را در شش ماهه دوم به صورت وارد فاز عملیاتی خواهیم کرد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو