صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران: خودباوری از محوری ترین شعارهای دهه فجر

حجت الاسلام محمودی گفت: چهل سالگی انقلاب، خودباوری و اتکاء بر توان داخلی از محوری ترین شعارهای دهه فجر انقلاب اسلامی است تا جوانان بدانند برای رسیدن به موقعیت بهتر باید روحیه خودباوری را در خود تقویت کنند.

1397/11/14
|
10:45

برنامه "صبح و گفتگو" به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و در ارتباط تلفنی با حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان تهران از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

حجت الاسلام محمودی در مصاحبه با رادیو گفت و گو با اشاره به وابستگی کامل ایران در حوزه فرهنگی در دوران رژیم طاغوت بیان داشت: در آن سالها ارزش های متعالی اسلامی و دینی و حتی هویت ملی ما مورد تهاجم دشمنان بیرونی و مزدوران داخلی رژیم پهلوی بود.

وی با بیان این مطلب افزود: انقلاب اسلامی تمام توسعه های استکباری را تحت الشعاع خود قرار داد و هویت فرهنگی و انقلابی را در درون جامعه ما زنده کرد و مردم ما را به خودباوری و تلاش سوق داد. امام راحل (ره) به عنوان یک رهبر دینی و رهبر سیاسی و روشن بین این ارزشها را برای جامعه ما ترسیم کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: انقلاب اسلامی در شرایطی به وقوع پیوست که ایران به خاطر عقب ماندگی های دوران رژیم منحوس پهلوی و قبل از آن دوره قاجار، از علم و صنعت و بسیاری از موهبت ها عقب مانده بود.

حجت الاسلام محمودی در رادیو گفت و گو اظهار کرد: ایرانِ سال 97 به لطف خداوند و با هدایت های امام راحل(ره) و رهنموردهای امروز مقام معظم رهبری قابل مقایسه با ایرانِ سال 57 نیست. ما در این چهل سال گام های موثری در حوزه های علمی، فرهنگ، اقتصادی، صنعتی و دینی برداشتیم و پیشرفت های زیادی کردیم.

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان تهران در خاتمه گفت: چهل سالگی انقلاب، خودباوری و اتکاء بر توان داخلی یکی از محوری ترین شعارهای دهه فجر انقلاب اسلامی است تا جوانان بدانند برای رسیدن به یک موقعیت بهتر باید روحیه خودباوری را در خود تقویت کنند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو