صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

فلاح پور اعلام كرد: برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در 10 هزار روستا برای اولین بار

مشاور ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: مراسم راهپیمایی فردا در هزار شهر و برای اولین بار در ده هزار روستای کشور به شکل همزمان برگزار خواهد شد.

1397/11/21
|
12:01

برنامه "صبح و گفتگو" پیرامون چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و در ارتباط تلفنی با سعید فلاح پور مشاور عالی ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

فلاح پور در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تلاش داشته با همکاری دستگاه ها و به ویژه سازمان های مردم نهاد کار کار برنامه ریزی و ساختاری 22 بهمن امسال را به شکلی طراحی کند که به تعبیر مقام معظم رهبری راهپیمایی تماشایی و پرشکوهی رقم بخورد.

وی افزود: ما ساعت 9 امشب بانگ تکبیر را به یاد بانگ های تکبیر سال 57 خواهیم داشت و بیش از 400 شهر کشور و 40 نقطه تهران نورباران و نورافشانی خواهند شد.

مشاور ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام کرد: مراسم راهپیمایی فردا در هزار شهر و برای اولین بار در ده هزار روستای کشور به شکل همزمان برگزار خواهد شد و فردا ساعت 9 صبح میعاد گردهم آیی مردم ما در استان های مختلف کشور است.

این مقام مسئول افزود: تهرانی ها از 12 مسیر پیش بینی شده به سمت میدان آزادی حرکت می کنند و تجمع اصلی در این نقطه و از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح شروع خواهد شد. سخنران این مراسم آقای روحانی رئیس جمهور است و برنامه های جانبی نیز تدارک دیده شده که امیدواریم روز خوشی برای مردم رقم بخورد.

فلاح پور اظهارکرد: پیش بینی شده حدود 6 هزار و 500 خبرنگار، عکاس و تصویربردار این مراسم را پوشش خبری دهند که حدود 300 نفر از این تعداد، عکاسان و خبرنگاران خارجی هستند.

وی اضافه کرد: 200 مهمان خارجی از هنرمندان، ورزشکاران و اندیشمندان دانشگاهی داریم و برپایی هزار و 600 غرفه فرهنگی، اطلاع رسانی، خبری و نمایشگاهی فقط در مسیر راهپیمایی به سمت آزادی پیش بینی شده است. در مسیر راهپیمایی کل کشور نیز بیش از 20 هزار غرفه نمایشگاهی وجود خواهد داشت.

مشاور ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآور شد: امسال شکل تشکیل ساختاری ستاد چهلمین سالگرد با 39 سال قبل کاملاً متفاوت است. در شش ماهه اول امسال کارگروه هایی تشکیل شده بود که به شکل تبیینی کار کردند و گزارش 40 ساله نهادها و دستگاه ها را ارائه نمودند. برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دستگاه ها از اقدامات متفاوت برای دهه فجر امسال بود که در باغ موزه دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد. امسال در کنار گروه های سرود دانش آموزی، گروه های سرود دانشجویی را نیز داشتیم که این کار هم از تفاوت های برنامه امسال با گذشته محسوب می شود.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو