صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان گفت: 20 هزار پایگاه مقاومت بسیج ویژه خواهران در سراسر کشور از هفته های قبل آمادگی خود را برای حضور گسترده در راهپیمایی ها اعلام کرده اند.

برنامه "صبح و گفتگو" پیرامون چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و در ارتباط تلفنی با مینو اصلانی رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

اصلانی در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، غرفه هایی را برای انجام مسابقات و فعالیت های فرهنگی و همچنین برای کودکان در طول مسیر راهپیمایی در سراسر کشور راه اندازی کرده ایم.

وی افزود: 20 هزار پایگاه مقاومت بسیج ویژه خواهران در سراسر کشور از هفته های قبل آمادگی خود را برای حضور گسترده در راهپیمایی ها اعلام کرده اند و بسیاری از پایگاه ها در شهرها این آمادگی را دارند که خواهران به صورت دسته جمعی و خانوادگی در مراسم فردا شرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان گفت: این شور و نشاطی که در همه کشور ایجاد شد در پایگاه بسیج نیز وجود دارد و در انتظار فرارسیدن 22 بهمن به سر می برند که حضور خود را هرچه باشکوه تر در چهلمین سال انقلاب اعلام نمایند.

این مقام مسئول بیان داشت: برای فردا تمام مراکز بسیج این آمادگی را دارند که به صورت گروهی و دسته جمعی در مراسم راهپیمایی شرکت کنند و امیدواریم این روز را مانند همیشه و باشکوه تر بپا داریم.

اصلانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی فصل جدیدی را در دنیا آغاز کرده ادامه داد: هم اکنون نگاه لیبرال دموکراسی به جامعه انسان و هویت بر مبنای انقلاب اسلامی در حال تغییر است و دنیا در یک پیچ تاریخی قرار دارد تا پیام و گفتمان انقلاب اسلامی را بفهمد و آن را پیاده کند و همین مسئله یعنی نیازمند تلاش بیشتری برای استفاده از ظرفیت های مردم و انقلاب اسلامی هستیم.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان ابراز داشت: رویکرد آینده یک رویکرد گفتمان انقلاب اسلامی در دنیاست و ما باید تلاش کنیم این گفتمان را هر چه غنی تر و زیباتر به دنیا بشناسانیم و ارتباطات بهتری با مردم دنیا برقرار کنیم.

مرتبط با این خبر

  • بسیج جامعه زنان در تحقق عدالت اجتماعی نقش مهمی دارد