صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

سردار شریف بیان کرد: دشمن با استفاده از فضای رسانه ای و هجمه سنگین تلاش می کند ذهن جوانان ما را نسبت به راهی که طی کردیم مخدوش سازد و امید به آینده را از آنها بگیرد.

برنامه "صبح و گفتگو" پیرامون چهل سالگی انقلاب و در ارتباط تلفنی با سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در چهل سال گذشته فراز و فرودهای متعددی را تجربه کرده است.

وی افزود: به موازات درگیری های لحظه ای با دشمن و خنثی کردن توطئه های مختلف ما در حال ساخت کشور در حوزه های مختلف اعم از عمرانی و زیرساختی، دفاعی، نظامی، امنیتی و آموزش و تربیت نیروی انسانی بودیم.

سردار شریف گفت: در چهل سالگی انقلاب یک فرصت بسیار خوبی است که نگاهی به روند توسعه کشورمان در طول این چهل سال و تلاش های توام با شکست دشمن بیندازیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: دشمن با استفاده از فضای رسانه ای و هجمه سنگین تلاش می کند ذهن جوانان ما را نسبت به راهی که طی کردیم مخدوش سازد و امید به آینده را از آنها بگیرد درحالیکه اگر تصویر واقعی این چهل سال به خوبی منعکس شود فرصت خوبی برای آبادسازی ایران توسط جوانان فراهم خواهد شد.

وی افزود: همه تلاش دشمن این است که القا کند جمهوری اسلامی در این چهل سال موفقیتی نداشته این درحالیست که همه شاخص های بین المللی حاکی از پیشرفت جهشی انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته بوده است.

سردار شریف همچنین اظهار داشت: در حال حاضر دست دشمن خالی برای مقابله با انقلاب اسلامی است. به عنوان مثال در روزهای گذشته اتفاق معناداری رخ داد وقتی شاهد بودیم وزیر امور خارجه امریکا به قدری دست خالی است که با دختربچه خبرنگاری که از کشور متواری شده ملاقات می کند و از او برای سرنگونی انقلاب اسلامی راهکار می خواهد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: ملاقات دشمن با سرکرده گروهک منافقین که دستشان به خون هزاران نفر از ملت ما آغشته است و آویزان شدن آنها به تفاله های باقی مانده از رژیم ستم شاهی و وعده وعیدهای شیخ نشینان خلیج فارس حاکی از ضعف آنها در مقابل انقلاب و ملت ایران است.

مرتبط با این خبر

  • نمایش سانسور شده و توقیفی نداشتیم

  • خدمات رسانی تئاتر شهر به 2 هزار نفر در روز

  • اعتقاد به حضور مردم در صحنه رمز بقای انقلاب اسلامی است

  • روابط خارجی رژیم پهلوی یک طرفه بود

  • امنیت پایدار؛ دستاورد انقلاب اسلامی برای نظام است

  • قرار دادن جوانان نخبه در ویترین المپیاد منجر به مهاجرتشان به غرب می‌شود

  • سند آموزش اسلامی به دنبال حل مشکلات معیشتی معلمان

  • باید به دنبال ملموس کردن دستاوردهای علمی کشور برای مردم باشیم

  • ضرورت هم سو بودن نهادهای فعال در حوزه فناوری

  • شناخت جایگاه ادبیات انقلاب بعد از گذشت 40سال احساس می شود