صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

سردار میریان: سپاه خادم مردم است

مسئول اداره زمینی عملیات کل سپاه پاسداران، این نهاد را مردمی و خادم مردم دانست و گفت: سپاه در هر زمینه ای یار مستضعفان است.

1398/02/03
|
09:30

سردار مرتضی میریان درمصاحبه با برنامه صبح و گفت وگو اظهار کرد: رهبری در حکم انتساب سردار سلامی فرمودند سپاه نهادی انقلابی، جهادی و مردمی است.

وی سپاه را فرزند انقلاب خواند و افزود: سپاه باید انقلابی عمل کند و باید همواره انقلابی بماند.

سردار میریان با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران باید به دور از دیدن دستاورد های خود تنها برای خدا کار کند، خاطرنشان کرد: سپاه باید فقط خدا را ببیند و در این صورت خدا به او عزت می دهد.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب برای پیاده سازی عدالت ایجاد شد، سپاه را نیز یار و کمک رسان مستضعفان خواند و افزود: کسی که مردمی است، کاری که خدا فرموده را انجام می دهد چون همه دستورات مردم برای کمک به مردم است.

سردار میریان خاطر نشان کرد: ما خادم مردم هستیم و دوست داریم در هر زمینه ای که کاری از ما ساخته است برای این ملت عزیز انجام دهیم.

وی با اشاره به تاکید امام خمینی (ره) که فرمودند ملت من از صدر اسلام بهترند؛ به رادیو گفت وگو گفت: دیدیم که این ملت عزیز چگونه از امام اش حمایت کرد و امروز در مقابل تمام دشمنان ایستاده و 40 سال سختی را تحمل کرده ولی حاضر نیست دست از اعتقاد، اسلام و ایمان بردارد.

سردار میریان افزود: سپاه مامور به نتیجه نیست؛ بلکه مامور به تکلیف است، اما کسی که به تکلیف عمل می کند، خداوند به بهترین نحو نتیجه را برای او رقم می زند.

وی در مصاحبه با رادیو گفت وگو تصریح کرد: همکاران بنده در نیروهای مسلح همگی انقلابی، جهادی و مردمی هستند.

سردار میریان گفت: حضرت امام سپاه را تربیت کردند و ملت ایران را به این مسیرهدایت فرمودند. امام انسان هایی را تربیت کرد که ایثارگر، از خودگذشته و خالصانه برای خدا کار می کنند و این تفکر دقیقا مقابل نظام سرمایه داری است.

وی بن مایه نظام سرمایه داری را بر اساس حب ذات، پول پرستی و خود خواهی دانست و افزود: سپاه در زمان جنگ شکل گرفت و هم و غم امام این بود که انسان هایی ازخود گذشته تربیت کند که برای بشریت منشا خیر باشند که اگر این تفکر را پیاده سازی کنیم، خدا دنیا و آخرت را آباد می کند.

سردار میریان آبروی سپاه را آبادانی دنیای سپاهیان خواند و تصریح کرد: اگربتوانیم انسان هایی ایثار گر در نسل های بعدی تربیت کنیم؛ یقین بدانید که دنیا و آخرت آباد می شود.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو