صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

مسئول بسیج سازندگی و سپاه استان لرستان خبرداد: ساخت و تعمیر 2100 واحد مسکونی سیل زده در استان لرستان

بیرانوند گفت: از تعداد 2 هزار و 100 واحد سهم استان لرستان، هزار و 600 واحد برای تعمیرات و 500 واحد برای ساخت کامل در نظر گرفته شده است.

1398/04/05
|
11:45

برنامه "صبح و گفت و گو" با موضوع طرح " هر مسجد؛ یک خانه" در ارتباط تلفنی با علی بیرانوند مسئول سازمان بسیج سازندگی و سپاه استان لرستان از شبکه رادیویی گفت و گو پخش شد.

بیرانوند در برنامه "صبح و گفت و گو" اظهار کرد: بسیج و سپاه در سیل فروردین ماه استان لرستان با ابلاغ فرماندهی معظم کل قوا وارد عمل شدند و در حوزه امدادرسانی و خدمات رسانی با حرکت های جهادی با شدت و حدت غیرقابل تصور در مناطق سیل زده شروع به فعالیت کردند.

وی با اشاره به کمک های قابل توجه نیروهای جهادی، مردم استان لرستان و سایر استان ها به مناطق سیل زده لرستان افزود: در بحث ساخت منازل و اماکن آسیب دیده نیز حرکت های بسیار خوبی از سوی خیرین و مردم صورت گرفته است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی همچنین گفت: حسب تفاهم نامه سازمان بسیج با بنیاد مسکن در مرحله اول، 2 هزار و 100 واحد سهم استان لرستان پیش بینی شده که هزار و 600 واحد برای تعمیرات و 500 واحد برای ساخت کامل در نظر گرفته شده است.

بیرانوند در برنامه "صبح و گفت و گو" بیان کرد: تعامل خوبی بین نیروهای جهادی و خیرین با محوریت مساجد برقرار شده و ساخت و سازها را شروع کرده ایم. با توجه به کمک های چشمگیر مردم و خیرین امیدواریم ساخت منازل مردم به صورت جهادی هرچه سریعتر انجام گیرد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو