صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

سردار گودرزی گفت: استراتژی ما مبارزه بی امان است و در تلاشیم تا با تعامل پلیس مرزبانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر، موفق تر عمل کنیم.

برنامه "صبح و گفتگو" ویژه هفته نیروی انتظامی با حضور سردار احمد علی گودرزی جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

سردار گودرزی در برنامه "صبح و گفتگو" بیان داشت: ما امروز در هرمزگان نمایش آرامش را داریم چراکه خلیج فارس متعلق به مردم منطقه است و به اردوکشی نیرو های استکبار جهانی، که خلیج فارس را با ناوهای جنگی ناامن می کنند نیازی نداریم.

وی افزود: امروز صیادان، تجار و عوامل ساحلی ما در دریا نمایش آرامش را انجام می دهند تا به مردم دنیا و نظام سلطه بفهمانند خلیج فارس در امنیت کامل است و مردم این امنیت را به شایستگی برقرار می کنند.

سردار گودرزی با اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس مرزبانی در قرارگاه مقداد برای امنیت مرزها در اربعین گفت: همکاران ما تصاویر را شبانه روزی رصد و پایش می کنند و طبق جلسات امنیتی که با مرزبانی عراقی داریم تاکنون مورد خاص امنیتی گزارش نشده است.

جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا اظهار داشت: جوانانی که به خدمت مقدس سربازی مشرف می شوند از آموزش های خاص مرزبانی استفاده کرده و پس از تقسیم شدن برای ادامه خدمت به مرزها اعزام می شوند. اگر سربازی نیمی از خدمت خود را در مناطق مرزی سپری کند می تواند در صورت تمایل به نزدیک ترین محل زندگی خود در مرزها منتقل شود.

این مقام مسئول یادآور شد: طبق ابلاغیه به فرماندهان استانها، ماهانه باید نشست هایی با کارکنان و خانواده های آنها برگزار و مسائل و مشکالات آنها در محل بررسی شود و اگر در استان مربوطه مشکل کسی حل نشد خانواده کارکنان مرزبانی می توانند با دفتر ارتباطات مردمی ستاد مرزبانی با شماره تلفن 81830870 به صورت شبانه روزی تماس گرفته و موضوعات خود را منتقل کنند.

سردار گودرزی با اشاره به مبارزه بی امان پلیس مرزبانی با مواد مخدر به ویژه در نقاط صفر مرزی گفت: مواد مخدر تاکنیک و فتنه استکبار جهانی است و تلاش مرزبانی هم در این زمینه بر کسی پوشیده نیست و دلیل آن 4800 شهید و 13 هزار جانباز است.

جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا در خاتمه ابراز داشت: جوامع بشری به ویژه اروپایی ها باید به ما کمک کنند چراکه ما در زمینه مواد مخدر به تنهایی مبارزه می کنیم. استراتژی ما مبارزه بی امان است و در تلاشیم تا با تعامل پلیس مرزبانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر، موفق ترعمل کنیم.

مرتبط با این خبر

  • توصیه جانشین پلیس بین الملل درباره آگهی پذیرش و اقامت تحصیلی

  • بیمارستان های نیروی انتظامی در بالاترین گرید ارزشیابی کشوری قرار دارند

  • یکی از مهمترین سرمایه های نیروی انتظامی، حمایت و رضایت مردم است

  • ناجا با رویکرد اجتماع محور فعالیت های خود را پیش می برد

  • تامین امنیت جامعه، وظیفه اصلی نیروی انتظامی است

  • رضایت مردمی؛ نشانه رسیدن نیروی انتظامی به تراز انقلاب است +صوت

  • وضعیت ترافیک و نظم و امنیت در استان کرمانشاه عادی است +صوت

  • وزارت کشور توجه بیشتری به حاشیه نشینی داشته باشد

  • تبلیغات آرایشگاه در فضای مجازی ممنوع است

  • تسهیل خدمات به مردم، هدف و راهبرد نیروی انتظامی است