صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

حجت الاسلام محمودی اظهار کرد: از 24 تا 27 بهمن در سرتاسر ایران اسلامی مراسم و برنامه های ویژه چهلم شهادت شهید سلیمانی و همراهشان برگزار خواهد شد.

برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت‌وگو با موضوع چهلم سردار شهید قاسم سلیمانی با حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به حضور حماسی مردم در روز 22 بهمن گفت: روز گذشته در سرتاسر ایران اسلامی بار دیگر حماسه ماندگاری رقم خورد و همه دنیا دیدند که ملت ایران در جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چگونه به صحنه آمدند و با حال و هوای خاص و با شور و شعور انقلابی این روز بزرگ را گرامی داشتند.

وی افزود: حال و هوای امسال با سال های گذشته تفاوت جدی داشت و آن چهلمین روز شهادت سردار دل ها سردار سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و همراهانشان بود. یکی از محوری ترین مباحث مردم در تصاویر و سرودها و شعارهایی که به همراه داشتند و با مضامینی که در قطعنامه راهپیمایی وجود داشت، سردار شهید سلیمانی بود. در همه جای ایران پیام رسانی و بزرگداشت این شهید سرافراز بود. و یک فجر باشکوهی را به برکت شهادت ایشان شاهد بودیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآور شد: علی‌رغم سردی هوا شاهد حضور مردم در چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی بودیم سردی بیش از حد هوا مانع حضور مردم و تجدید میثاقشان با امام و رهبری و شهدا نشد.

وی با اشاره به اینکه در روزهای پیش رو مراسم و برنامه های ویژه ای به مناسبت اربعین شهید سلیمانی و همراهانشان در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد، عنوان کرد: از پنج شنبه 24 بهمن تا 27 بهمن در سرتاسر ایران اسلامی در استان ها و در شهرستان ها مراسم و برنامه های ویژه چهلم شهادت شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و شهدای همراهشان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام محمودی افزود: در تهران این مراسم روز پنج شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در مصلی تهران با حضور مقامات لشکری و کشوری و میهمانان خارجی و حضور با شکوه مردم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به بازتاب مشارکت مردم و حضور حماسی آن ها در تمامی صحنه ها در رسانه ها گفت: با توجه به اینکه رسانه های وابسته و شبکه های مزدور دنیای استکبار سعی می کنند واقعیت را تحریف کنند و حضور ملت ایران را کمرنگ نشان دهند، در این جنگ رسانه ای باید همه مجموعه های فعال در حوزه رسانه دست به دست هم بدهند و این واقعیات را در طول روزها و حتی ماه های آینده ثبت کنند. با توجه به انتخاباتی که در پیش رو داریم حضور مردم در این حماسه بزرگ، انتخابات پرشوری را هم برای ما رقم خواهد زد.

مرتبط با این خبر

  • پیامدهای ترور شهید سلیمانی متوجه کاخ سفید خواهدبود

  • شهید حاج قاسم سلیمانی مبارزه علیه استکبار را جهانی کرد

  • حاج قاسم سلیمانی موثرترین عنصر در نابودی اهداف امریکا بود

  • خون شهید سلیمانی آغازی بر پایان امریکا در منطقه است

  • ترور قاسم سلیمانی رویایی مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران است

  • به واسطه این شرایط که به وجود آمده آمریکا هزینه بالایی را پرداخت خواهد کرد

  • سرزمین های اشغالی به حالت آماده باش درآمد

  • ولایت مداری، حاج قاسم را محبوب دلها کرد

  • ترور سردار سلیمانی نشانه انفعال و ضعف آمریکا بود

  • جنایت آمریکا عامل تنش های جدید در منطقه و جهان خواهد بود