صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

مسئول بسیج سازندگی استان فارس خبرداد: حمایت سه ماهه بسیج مهندسین فارس از کارگران

سرور زاده از برقراری ارتباط میان بسیج مهندسین با کارگران و حمایت سه ماهه از این کارگران خبرداد.

1399/02/14
|
11:00

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع رزمایش کمک مومنانه و در ارتباط تلفنی با مجتبی سرور زاده مسئول بسیج سازندگی استان فارس از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

سرور زاده در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار داشت: متاسفانه با شیوع ویروس منحوس کرونا در ایران تعدادی از مردم کشورمان آسیب دیده و دچار سختی های زیادی شدند.

مسئول بسیج سازندگی استان فارس گفت: به دنبال تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم رسیدگی به این قشر و کمک و مواسات همدلی استان فارس نیز همانند دیگر استانها برنامه ریزی هایی در این خصوص انجام داد.

این مقام مسئول در مصاحبه با رادیو گفت و گو از تهیه و توزیع 350 هزار بسته حمایتی و معیشتی در میان اقشار آسیب دیده و شریف استان از روز نیمه شعبان تا به امروز خبرداد و گفت: علاوه بر تهیه بسته های معیشتی، با مالکان مغازه ها نیز صحبت هایی کردیم که خوشبختانه بخش عمده ای از آنها اجاره مستاجران را بخشیدند.

سرور زاده از تهیه حدود هزار جهیزیه با همکاری نهادهایی مانند بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (رحمت الله علیه) برای زوج های جوان نیازمند سخن گفت و اضافه کرد: 4500 واحد خونی توسط بسیجیان در ماه مبارک رمضان به سازمان انتقال خون اهدا شد.

مسئول بسیج سازندگی استان فارس در این "مجله صبحگاهی رادیو گفت و گو" تعیین حامی برای برخی از اقشار آسیب دیده استان فارس توسط بسیجیان را به عنوان اقدام مثبت دیگر بسجیان این استان برشمرد.

سرور زاده در پایان این مصاحبه رادیویی از برقراری ارتباط میان بسیج مهندسین با کارگران و حمایت سه ماهه از این کارگران سخن گفت و عنوان کرد: سازمان بسیج اصناف استان نیز در این مدت اصناف توانمند و کارگران آسیب پذیر در رستوران ها و دیگر اصناف را شناسایی و این دو گروه را به هم وصل کرده است تا اصناف توانمند از این قشر حمایت کنند و کارگران آسیب پذیر شرمنده خانواده خود نباشند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو