صبح و گفت و گو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

مسئول بسیج سیستان و بلوچستان: 158 پایگاه بسیج وارد طرح "کمک مومنانه" شدند

علی اکبر جعفری اظهار کرد: در سیستان و بلوچستان، 158 حوزه مقاومت بسیج درگیر طرح کمک مومنانه شدند که بالغ بر 1481 پایگاه بسیج می شود و همگی آنها در اهدا اقلام معیشتی به افراد نیازمند مشارکت دارند.

1399/02/22
|
13:45

برنامه «صبح و گفتگو» رادیو گفت و گو در خصوص کمک مومنانه در استان سیستان و بلوچستان با مهندس علی اکبر جعفری مسئول بسیج سازندگی استان سیستان و بلوچستان به صورت تلفنی گفتگو کرد.

علی اکبر جعفری در آغاز با اشاره به ویژگی های مثبت طرح مومنانه که به توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی مطرح شد، گفت: این طرح با حضور همه مردم عزیز کشور که مهمان نواز هستند انجام می شود زیرا مردم ایران شادی دل خود را در شادی دل هموطنان می یابند.

وی اضافه کرد: جمع آوری اقلام مورد نیاز توسط خیرین، مردم عزیز و همچنین مجموعه سپاه پاسداران صورت گرفت و در حقیقت در طرح مومنانه همه ظرفیت ها پای کار آمدند تا به گروه های مختلف مردم خدمت رسانی شود.

مسئول بسیج سازندگی استان سیستان و بلوچستان به گروه های هدف طرح مومنانه اشاره و اظهار کرد: گروه نخست اقشار آسیب پذیر بود و کارگران، مشاغل روزمزد و خرد که از کرونا آسیب دیده بودند شامل این اقشار می شوند.

وی افزود: کسانی که هیچ نوع سیستم حمایتی از آن ها حمایت نمی کند و تحت پوشش هیچ نهاد و دستگاهی قرار ندارند و همچنین کسب و کارهای خردی که در ایام کرونا دچار مشکل شدند، از دیگر گروه هایی هستند که شامل طرح مومنانه می شوند.

جعفری به اجرای طرح کمک مومنانه در استان سیستان و بلوچستان اشاره و اظهار کرد: در این استان، 158 حوزه مقاومت بسیج را درگیر کار کردیم که بالغ بر 1481 پایگاه بسیج می شود. پایگاه های مقاومت بسیج با توجه به نفوذی که در محلات دارند، با همکاری مسجد، محلات را بررسی و نسبت به شناسایی افراد نیازمند اقدام می کنند.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو