صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

وظایف پدران و مادران در ایام كرونا؛ لحظات شادی را برای فرزندان فراهم کنید

سیدآقایی در رادیو گفت و گو گفت: پدران و مادران در دوران کرونا باید توجه بیشتری به بچه‌ها داشته باشند و دورهمی‌های شادی را برگزار کنند چرا که فرصت حضور در پارک‌ها و مدارس از فرزندان گرفته شده است.

1400/07/20
|
13:00
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر سید مهدی سیدآقایی مدرس آموزش خانواده معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری با برنامه «صبح و گفتگو» مصاحبه تلفنی کرد.

سیدآقایی گفت: کرونا در کنار تمام نتایج بدی که داشت اما منجر شد وجود پدران و مادران بیشتر در خانه احساس شود اما با تدوام آن فشارهای روانی به خانواده‌ها وارد کرد.

وی با اشاره به کمرنگ شدن فراغت مادران در شرایطی که مدارس حضوری نیستند خاطرنشان کرد: هم مادران و هم فرزندان نیاز داشتند که ساعاتی را به دور از یکدیگر باشند و فرزندان به مدرسه بروند.

مدرس آموزش خانواده معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در رادیو گفت و گو پیرامون وظایف پدران و مادران در ایام کرونا در خانواده اظهار کرد: پدران و مادران در دوران کرونا باید توجه بیشتری به بچه‌ها داشته باشند و دورهمی‌های شادی را برگزار کنند؛ همچنین پدران در ساعاتی که در منزل هستند بتوانند لحظات خوشی را برای فرزندان فراهم کنند چرا که فرصت حضور در پارک‌ها و مدارس از فرزندان گرفته شده است.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو