صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

سرهنگ شیرانی در رادیو گفت و گو: با توجه به ظرفیت محدود جاده چالوس از محورهای جایگزین استفاده نمایید

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: مردم باید در سفر به شمال دقت نمایند چرا که جاده چالوس ظرفیت محدودی دارد و برای آنکه وقت خود را کمتر هدر دهند از مسیرهای جایگزین استفاده نمایند.

1400/07/21
|
13:54
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با برنامه «صبح و گفتگو» در مورد وضعیت راه‌ها مصاحبه تلفنی کرد.

سرهنگ شیرانی گفت: در حال حاضر در ورودی به کلان شهرها بار ترافیکی شکل گرفته و عمده حجم آن به سمت تهران است و خوشبختانه توقفی ایجاد نکرده است.

وی افزود: به غیر از محور شهداد به نهبندان و همچنین خرم آباد به پلدختر که عملیات عمرانی دارد، سایر جاده‌های اصلی و مواصلاتی باز بوده و تردد به صورت روان است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا پیش بینی کرد: از ظهر امروز روند خروج از شهرها و مسافرتهای پایان هفته آغاز خواهد شد و با تیم‌هایی که در مبادی خروجی خاضر هستند مشکل ترافیکی نخواهیم داشت.

سرهنگ شیرانی در رادیو گفت و گو ضمن توصیه به شهروندان اظهار کرد: مردم باید در سفر به شمال دقت نمایند چرا که جاده چالوس ظرفیت محدودی دارد و برای آنکه وقت خود را کمتر هدر دهند از مسیرهای جایگزین استفاده نمایند.

وی در مورد دلایل تصادفات این هفته بیان کرد: بیشتر تصادفات در جاده‌ها به عدم توجه کافی به جلو و سرعت غیر مجاز مربوط است که ناشی از استفاده از تلفن‌های همراه می‌باشد.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو