رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رويداد

مشاور هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی اعلام كرد: ارائه خدمات مکانیزه در دستورکار سازمان تامین اجتماعی

دکتر پوستین دوز گفت: سازمان تامین اجتماعی استفاده از خدمات مکانیزه را در دستور کار دارد البته در سال های گذشته این طرح را کلید زده ایم.

1397/05/05
|
13:27

برنامه " چشم و چراغ " رادیو گفت و گو با محوریت سالمندان و بازنشستگان و در ارتباط تلفنی با دکتر محمد پوستین دوز مشاور هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی روانه آنتن شد.

مشاور هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: تامین اجتماعی به مفهوم عام خود شامل کلیه صندوق های بازنشستگی کشور می شود.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین صندوق بازنشستگی کشور حدود 42 میلیون نفر را تحت پوشش خود قرار داده و از این رو پرچم دار تامین اجتماعی کشور محسوب می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی از طریق بیمارستان های ملکی و درمانگاه های مربوطه خدمات درمانی را به بیمه شدگان خود و بازنشستگان ارائه می کند.

پوستین دوز مطرح کرد: افتخار سازمان تامین اجتماعی این است که بدون دریافت هیچ مبلغی در بیمارستان های ملکی خود درمان بازنشستگان و بیمه شدگان را پیگیری می کند.

مشاور هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: این سازمان به دلیل اهمیتی که به مسئله درمان و نیازهای مشمولین خود می دهد با توجه به قانون الزام در این رابطه ورود کرده و تعداد بیمارستان ها و درمانگاه ها و شیفت ها را در چند سال اخیر افزایش داده است.
این مقام مسئول در ادامه مطلب بیان داشت: سازمان تامین اجتماعی استفاده از خدمات مکانیزه را در دستور کار دارد البته در سال های گذشته این طرح را کلید زده ایم.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر در بخش درمان بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی، از دفترچه های بیمه استفاده نمی شود و در صورت مراجعه بیمه شدگان با ارائه شماره ملی و مشخصات هویتی نسخه های الکترونیکی توسط پزشک برای بیمار صادر می شود.

پوستین دوز عنوان کرد: قرار بر این است که این پروژه تا جایی پیش رود تا همه بیمه شدگان دارای پرونده الکترونیکی باشند.

مشاور هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی در خاتمه یادآور شد: استفاده از سیستم الکترونیکی نوبت دهی در بخش بیمارستان ها و درمانگاه ها از دیگر خدمات ما است که بیمار پزشک مربوطه را انتخاب کرده و در ساعت هایی که تعیین شده نوبت خود را دریافت می کند.

دسترسی سریع
رویداد