رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

میرزایی تبار بااشاره به تلاش رسانه های معاند؛ اربعین امسال باشکوه تر از سالیان گذشته برگزار شد

کارشناس مسائل ژئوپولیتیک اظهارکرد: علارغم تلاشهای برخی از رسانه های غربی و جریان های معاند در فضای مجازی، برای کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین حسینی امسال شاهد حضور باشکوه تر زائران اربعین حسینی نسبت به سال های گذشته در این حرکت عظیم بودیم.

1398/07/28
|
09:15
|

میثم میرزایی تبار، در مصاحبه با برنامه «رویداد» رادیو گفت و گو ، با اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی در گسترش اسلام محمدی و تبیین مولفه های حرکتی همچون اربعین حسینی گفت: انقلاب اسلامی حرکت جدیدی را در منطقه و عرصه جهانی آغاز کرد که امیدواریم این حرکت به ظهور آقا امام زمان منجر شود.

وی ادامه داد : قطعاً یکی از آثار انقلاب اسلامی گسترش، راهپیمایی اربعین حسینی بوده است، این راهپیمایی ،حرکتی است که از سال های پیش آغاز شده و در چند سال اخیر به صورت جدی تر و با شکوه تر برگزار می شود و قطعا انقلاب اسلامی در این موضوع تاثیرگذار بوده است.

وی با بیان انقلاب اسلامی یک تفکر جدیدی را در انقلاب ها و خیزش ها جهانی ایجاد کرد، ادامه داد : بسیاری از انقلاب ها به دلایل مادی و مسائل اقتصادی رخ داده اند ، اما پشتوانه انقلاب اسلامی تفکرات اسلامی و شناخت دقیق از اسلام محمدی بوده است.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر با تغییر حکومت عراق و افزایش نفوذ ایران در منطقه شاهد این هستیم که راهپیمایی اربعین هر سال با شکوه تر از سال های پیش با همکاری دولت ها و ملت های ایران و عراق برگزار می شود، و این خود آغاز یک حرکت عظیم است ،خاطرنشان کرد :در طی این سال ها شاهد کارشکنی برخی از رسانه های غربی و جریانهای معاند در فضای مجازی جهت کمرنگ کردن این حرکت هستیم ،ولی علیرغم این تبلیغات هر سال این حرکت پرشورتر برگزار می شود و مردم آگاهانه تر و بدون توجه به این تبلیغات در این راهپیمایی عظیم حضور پیدا می کنند.

دسترسی سریع
رویداد