رویداد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

سردار سیف: رزمایش اقتدار بسیجیان با رعایت پروتکل‌ها برگزار شد

مسئول معاونت مقاومت مردمی و عملیات بسیج مستضعفان کشور در رادیو گفت وگو اظهارکرد: رزمایش اقتدار بسیجیان، امروز با حضور تمام گردان‌های بسیج و بیش از یک میلیون نفر جمعیت در همه استانها و شهرستانها برگزار شد.

1400/09/03
|
12:58
|

سردار نصرت الله سیف مسئول معاونت مقاومت مردمی و عملیات بسیج مستضعفان کشور در برنامه «رویداد» رادیو گفت وگو اظهارکرد: نمایش و رزمایش اقتدار بسیجیان، امروز با حضور تمام گردان های بسیج اعم از گردان امام حسین (ع)، امام علی (ع)، بیت المقدس، کوثر، فاتحین و بسیج دریایی و بیش از یک میلیون نفر جمعیت در همه استانها و شهرستانها برگزار شد.

وی افزود: با توجه به وضعیت کرونا این نمایش با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار شد و صدا و سیما نیز این رزمایش را به صورت زنده در سراسر کشور پوشش خبری داد.

مسئول معاونت مقاومت مردمی و عملیات بسیج مستضعفان کشور گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تمام دنیا در تسلط دو ابرقدرت بود بطوریکه هیچ کشوری در دنیا حق اظهار استقلال نداشت و همه کشورها زیر چتر آمریکا و شوروی سابق بودند.

سردار سیف ادامه داد: انقلاب اسلامی به رهبریت امام خمینی (ره) و حمایت مردم در ایران به وقوع پیوست و شعار و دکترین اول رهبر کبیر انقلاب یعنی «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» و «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی» با حمایت مردمی محقق شد.

وی با بیان اینکه امام (ره) برای مقابله با توطئه های دشمنان، بسیج را پایه گذاری کرد گفت: بسیج هم نقش خود را در پیروزی انقلاب اسلامی به نحو احسن ایفا کرد و هم در حفظ انقلاب اسلامی و مقابله با تهدیدات مختلف بسیار تلاش کرد و بعد از جنگ نیز در صحنه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی و حتی در شرایط بیماری کرونا حضور داشته و دارد.

مسئول معاونت مقاومت مردمی و عملیات بسیج مستضعفان کشور تصریح کرد: تمام دنیا متحیر مانده که کشور جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه ها و تحریم ها در حوزه دارو و واکسن اما با روحیه بسیجی و جهادی کار را پیش برده، بسیجیان به میدان آمدند و واکسیناسیون را به صورت شبانه روزی پیگیری کردند.

دسترسی سریع
رویداد