ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

در برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت و گو صورت می‌گیرد؛ تحلیل تاریخ سازی کشتی نوجوانان در رقابت های جهانی زاگرب

ورزش بدون ویرایش که برنامه ای ورزشی از رادیو گفت و گو با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه است، بیست و سوم تیر، به تحلیل و بررسی تاریخ سازی کشتی نوجوانان در رقابت های جهانی زاگرب می‌پردازد.

1397/04/23
|
08:12
|به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد توجه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

این برنامه که با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب نظران و مدیران ورزشی از طیف های مختلف تقدیم مخاطبان می شود، شنبه بیست و سوم تیر ، به تحلیل و بررسی تاریخ سازی کشتی نوجوانان در رقابت های جهانی زاگرب می‌پردازد.

دلایل موفقیت و تاریخ‌سازی دو تیم پس از سال‌ها، تحلیلی بر عملکرد فدراسیون در خصوص پشتوانه سازی و استعدادیابی، تحلیلی بر کیفیت رقابت‌های جهانی زاگرب، راهکارهای حفظ قهرمانی و ادامه موفقیت و کامیابی قهرمانان نوجوان در تیم های آینده بزرگسالان از مهم ترین محورهای این برنامه است.

ابراهیم جوادی عضو شورای فنی کشتی آزاد، حسام جوادی سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی و مجید حاتمی کارشناس و کشتی نویس مهمانان حضوری و غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان و فرشاد علیزاده سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مهمانان تلفنی این برنامه هستند.

علاقه‌مندان به تحلیل های ورزشی می توانند ورزش بدون ویرایش را شنبه ها ساعت 16 روی موج اف ام ردیف 103,5 مگاهرتز از رادیو گفت و گو بشنوند.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش