ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

مربی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان: فرنگی کاران نوجوان غریبانه وارد کشور شدند

مربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با اشاره به حضور نداشتن مسئولان برای استقبال از این تیم گفت: فرنگی کاران نوجوان غریبانه وارد کشور شدند

1397/04/24
|
09:37
|

ابراهیم مهربان دست یار تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در مصاحبه با برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفتگو درباره قهرمانی این تیم در جهان گفت: دو سال است که در خدمت تیم ملی نوجوانان هستم. در این مدت سعی کردیم ورزشکاران را به صورت پلکانی رشد دهیم. سال گذشته در مسابقات جهانی به مقام چهارم رسید اما امسال توانستیم قهرمان جهان شویم. این موضوع نشان می دهد که در کشتی کار شده است و سرمایه گذاری های خوبی انجام شده است. ضمن اینکه ورزشکاران نیز دارای انگیزه‌های بسیار بالایی هستند.

مهربان اضافه کرد: در سنگین وزن امیرحسین زارع مدال طلا گرفت. او سال قبل به اردوی تیم ملی اضافه شد. زارع ورزشکاری مستعد است و از نظر فنی و روحی نیز کار بزرگی انجام داد. او در فینال حریف خود را که قهرمان جهان بود شکست داد. با این پیروزی ما به آینده سنگین وزن امیدوار شدیم.

وی بیان کرد: به هر میزان که به این ورزشکاران پرداخته شود کار بزرگی انجام داده ایم. آنها بسیار غریبانه از فرودگاه وارد کشور شدند. امیدوارم جای دیگری بتوانیم برای این ورزشکاران جبران کنیم.

مهربان درباره اینکه چرا کشتی استان گیلان در چند سال اخیر رشدی نداشته است و با توجه به این که خودش اهل گیلان است بیان کرد: من مدتی است در تهران ساکن شده ام و از چیزی خبر ندارم. ضمن اینکه کسی به سراغ من نمی آید و مشورتی هم با من نمی کند. اخبار کشتی گیلان را باید از رئیس هیئت و از مدیر کل اداره ورزش و جوانان دنبال کنید.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش