ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

سرپرست تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان: سرعت العمل پرداخت پاداش در فدراسیون خادم مثال زدنی است

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: تاکنون چنین سرعت عملی در پرداخت پاداش ها ندیده‌ام.

1397/04/24
|
10:55
|

حسام جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در مصاحبه با برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفتگو درباره قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گفت: از فدراسیون کشتی و خادم برای حمایت و تشویق ورزشکاران تشکر می کنم. از اعتماد شورای فنی به فرشاد علیزاده نیز سپاسگزار هستم. او به خوبی توانست پاسخ این اعتماد را بدهد. ما اسفند ماه سال 96 این تیم را تحویل گرفتیم با تلاش شبانه روزی حسن بابک، فرشاد علیزاده و کادرفنی توانستیم این تیم را به عنوان قهرمانی جهان برسانیم.

جعفری ادامه داد: کشتی‌گیران ما کشتی های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند حق ما 4 مدال طلا بود اما فدراسیون جهانی ترجیح می‌دهد همه طلاها به یک کشور نرسد و با ناداوری دو مدال طلایی را از چنگ مان درآورد.

وی به پرداخت پاداش به کشتی گیران نوجوان قبل از اعزام اشاره کرد و تصریح کرد: ورزشکاران ما بسیار فقیر هستند. شب قبل از اعزام من و ورزشکاران برای انجام تمرینات به یک پیست دو و میدانی رفتیم. خادم نیز با ما به پیست آمد او پاکتی را در اختیار من قرار داد و گفت بعد از رفتن من این پاکت ها را به ورزشکاران بده. من پاکت ها را به ورزشکاران دادم و با تعجب دیدم که در هر پاکت یک میلیون تومان قرار داده شده است. این کار بسیار بزرگی بود که خادم انجام داد. بسیاری از این ورزشکاران شب قبل از اعزام با این پول مایحتاج خود از جمله لوازم ورزشی تهیه کردند.

سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان افزود: با توجه به بودجه کم دست فدراسیون بسیار تنگ است اما من در حضور 40 ساله ام در کشتی تاکنون چنین سرعت عملی در پرداخت پاداش ها ندیده‌ام.

وی اضافه کرد: در جامعه ای هستیم که هجمه های فرهنگی زیادی از خارج از کشور وارد می‌شود. من به ورزشکاران می گویم زمانی که از روی سکو پایین می‌آیند خیلی ها قصد دارند شما را پایین بکشند. در جامعه امروز خانواده نقش بسیار مهمی در کنترل و نظارت بر روی فرزندان دارد. با توجه به اینکه کشتی رشته بسیار سنگینی است خانواده‌ها باید با نظارت و تشویق زیاد فرزندان خود را کنترل کنند تا این ورزشکاران به بیراهه کشیده نشوند.

جعفری بیان کرد: وظیفه سرپرست نیز آن است که خود را به ورزشکار نزدیک کند و مشکلاتش را برطرف کند چرا که قهرمانان آسیب پذیری بیشتری هم دارند.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش