ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

سردبیر ورزشی خبرگزاری تسنیم: پیام مسابقات آسیایی جاکارتا، استعدادهای درخشان ورزشی در ایران بود

اثیمی گفت: این مسابقات یک پیام روشنی داشت و آن پیام این بود که ما در کشورمان استعدادهای فراوانی داریم.

1397/06/18
|
13:45

برنامه " ورزش بدون ویرایش" با موضوع تحلیلی بر عملکرد کاروان ایران در بازی های آسیایی و با حضور محسن اثیمی سردبیر سرویس ورزشی خبرگزاری تسنیم از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

اثیمی در ابتدای برنامه "ورزش بدون ویرایش" از رادیو گفت و گو اظهار داشت: در این دوره از مسابقات مانند گذشته ثابت شد که سبد مدال آوری ما در برخی از رشته ها تقریباً خالی است.

سردبیر ورزشی خبرگزاری تسنیم خاطرنشان ساخت: میزبان هر رویدادی اعم از مسابقات آسیایی و بین المللی اجازه دارد بین 2 تا 5 رشته ورزشی را به رویداد اضافه کند. بنابراین اگر بخواهیم ضعف هایی مانند نداشتن امکانات کافی و اردوهای مناسب را با این دلیل که میزبان، رشته های گوناگونی را وارد می کند و حق ما را می خورد توجیه کنیم عملاً چهار سال آینده را هم از دست خواهیم داد.

اثیمی در ادامه برنامه ورزش بدون ویرایش گفت: این مسابقات یک پیام روشنی داشت و آن پیام این بود که ما در کشورمان استعدادهای فراوانی داریم. وقتی بانوی کبدی کار کشور ما از سیستان و بلوچستان و مازندران در سطح اول قاره کهن خود را نشان می دهد یعنی استعدادهایی در ایران وجود دارد که در هر جایی می توانند برای ما آورده داشته باشند.

وی اضافه کرد: این آورده در بازی های آسیایی نشان داد می توانیم از فرد مستعدی که در روستای دورافتاده تلاش می کند برای کشورمان در سال های آینده طلا کسب کنیم.

سردبیر ورزشی خبرگزاری تسنیم مطرح کرد: اگر مدال آوران این دوره به حال خود رها نشوند می توانیم ورزشکاران بسیار موفقی را در دوره های بعدی داشته باشیم. بی توجهی به ورزشکار او را دلسرد می کند.

اثیمی متذکر شد: به اندازه تیم ملی کبدی خانم ها که قهرمان شد و حتی بیشتر از آن در تک تک شهر های ایران استعداد وجود دارد که می توانند خود را نشان دهند اما به دلیل اینکه سیستم استعدادیابی ما سیستم ناقصی است این روند به خوبی طی نمی شود.

سردبیر ورزشی خبرگزاری تسنیم در پایان برنامه "ورزش بدون ویرایش" رادیو گفت و گو اظهار داشت: اعزام تیم 21 ساله به بازی های آسیایی کار خوبی بود به شرط اینکه این تیم هم به خوبی مدیریت شود.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش