ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

سرپرست فدراسیون كشتی: کشتی ایران بلاتکلیف نیست

بهروز نعمتی گفت: کشتی ایران بلاتکلیف نیست ضمن اینکه وضعیت روحی و روانی بچه ها نیز بسیار خوب است.

1398/03/20
|
14:59
|

برنامه "ورزش بدون ویرایش" با موضوع وضعیت فدراسیون کشتی و در ارتباط تلفنی با بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی از شبکه رادیویی گفت و گو روانه آنتن شد.

سرپرست فدراسیون کشتی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان کرد: بنده خود را خدمتگزار کشتی ایران می دانم و در سال های اخیر تا حد ممکن در خدمت کشتی بودم اما هم اکنون شرایط کشتی ویژه است و باید کسی وارد عمل می شد که انتخابات رئیس فدراسیون را تمام کند.

نعمتی افزود: هیچ اجحافی در حق بنده نشده و با وجود همه مشکلات این مسئولیت را پذیرفتم. در حال حاضر کار را به گونه ای پیش می بریم که نیمه اول تیرماه انتخابی رئیس فدراسیون انجام شود البته هنوز استعلام ها به دست ما نرسیده از این رو فشار می آوریم تا تأیید صلاحیت ها اعلام و در نهایت انتخابات در نیمه اول یعنی چهاردهم و پانزدهم تیرماه برگزار گردد.

وی خاطرنشان کرد: بنده دو تغییر جزئی و کوچک در فدراسیون ایجاد کردم اما به مهندسی کردن متهم شدم درصورتیکه اینگونه نبوده و نیست. قصدم برگزاری انتخابات بی طرفانه و بدون دخالت و اظهار نظر شخصی است.

سرپرست فدراسیون کشتی با بیان اینکه اردوهای کشتی آزاد و فرنگی با قوت و شبانه روزی برگزار می شود متذکر شد: بنده به عنوان مدیر تدارکات بسیاری قوی در خدمت کشتی هستم و هیچ کاستی در اردوها و اعزام ها نبوده و کشتی هم بلاتکلیف نیست ضمن اینکه وضعیت روحی و روانی بچه ها نیز بسیار خوب است.

این مقام مسئول تأکید کرد: با وجود همه تلاش ها باید هر چه سریع تر کار را به رئیس جدید فدراسیون واگذار کنیم تا دغدغه ها در این باره رفع شود.

نعمتی با بیان اینکه مسابقات انتخابی فرآیند گسترده ای را در کشور ایجاد می کند ابراز داشت: ممکن است افرادی از استان های دیگر انتخاب شوند اما در نهایت ظرفیت سنجی مناسبی انجام خواهد شد و اعضای کادر و کمیته فنی می توانند افراد مختلفی را شناسایی کنند.

سرپرست فدراسیون کشتی تصریح کرد: ما در بخش جوانان کار خاصی انجام نداده ایم به همین خاطر اعلام کردیم هر مجموعه از هیئت های مختلف ورزشی کشور که متمایل به اعزام تیم به مسابقات هستند شرکت کنند و در حال حاضر پذیرای حدود 9 تیم از استان های مختلف کشور هستیم.

وی در خاتمه گفت: الان زمان تیر و تیرکشی نیست الان زمانی است که همه باید دست به دست هم داده و نقاط ضعف را پوشش دهیم تا از این دو تورنمنت به شکل آبرومندانه ای خارج شویم.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش