ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

در مصاحبه با سرمربی تیم والیبال نشسته ایران بررسی شد؛ هادی رضایی از والیبال نشسته ایران می‌رود؟

رضایی در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو درباره شایعات مربوط به استعفا از تیم ملی والیبال نشسته ایران و پیوستن به تیم خارجی سخن گفت.

1400/06/21
|
11:00
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو؛ برنامه « ورزش بدون ویرایش » با موضوع بررسی عملکرد کاروان کشورمان در پارالمپیک 2020 ژاپن در ارتباط تلفنی با هادی رضایی، سرمربی تیم والیبال نشسته ایران و سرپرست کاروان پارالمپیک 2020 توکیو روانه آنتن شد.

در ابتدای برنامه، هادی رضایی آماری در خصوص رقابت‌های پارالمپیک ارائه داد و گفت: از میان 62نفر اعزام شده به توکیو، 34 نفر یعنی 55 درصد با مدال به وطن بازگشتند که نشان دهنده درست بودن سیاسیت کیفی گرایی کمیته ملی المپیک است.

وی تاکید کرد: بودجه مازادی که برای اعزام وجود دارد می‌تواند صرف استعداد یابی و استحکام ساختار ورزش پارالمپیکی شود تا افتخارات بسیاری را به ثمر برساند.

سرپرست کاروان پارالمپیک 2020 درباره میزبانی کشور ژاپن در این دوره از مسابقات گفت: از نطر من هیچ کشوری جز ژاپن نمی‌توانست در چنین شرایطی المپیک را این گونه برگزار کند. درواقع تجریبات دوره‌های گذشته قابلیت استفاده در المپیک توکیو را نداشت چون بسیاری از شرایط از جمله پروتکل‌های بهداشتی، نبود تماشاگر و... برای نخستین بار رخ داده بود.

رضایی در پاسخ به مجری رادیو گفت‌وگو درباره شایعه استعفای خودش گفت: موضوع استعفا نیست، پس از پایان رقابت‌های پارالمپیک قرارداد سرمربیان، مربیان و کادر فنی به اتمام می‌رسد و اختیار ادامه همکاری با کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون‌های مربوطه و مربیان است که تمایل به ادامه همکاری داشته باشند یا خیر.

وی تاکید کرد: با توجه به این که در 6دوره سرمربی تیم والیبال بوده‌ام، دین خود را به جامعه ورزش ادا کرده‌ام و حالا که یک فرصت زمانی 3ساله تا پارالمپیک پاریس باقی مانده است باید برنامه ریزی دقیق صورت گیرد و عرصه برای دیگران باز شود.

سرمربی تیم والیبال نشسته ایران درباره پیشنهادات مربی گری در کشورهای خارجی گفت: همواره برای مربیان و بازیکنان پیشنهاداتی از خارج از کشور مطرح است اما من به این آب و خاک تعلق دارم و در اینجا می‌مانم. ممکن است مدتی را به استراحت بپردازم و پس از آن نه به عنوان سرمربی، بلکه به صورت مشاور و عضو اتاق فکر در خدمت والیبال نشسته خواهم بود.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش