بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان كرد: آنچه در فضای مجازی درباره محاکمه عباس آخوندی منتشر شده است صحت ندارد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آنچه در فضای مجازی منتشر شد، با آنچه مطرح شد با واقعیت فاصله دارد و بیشتر تلاش داریم تا فرآیند پاسخگویی مسئولان شکل بگیرد و بحث محاکمه اصلا مطرح نیست.

1397/08/06
|
13:00
|

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع اصرار مجلس بر پاسخگویی و محاکمه عباس آخوندی وزیر وقت راه و شهرسازی با وجود استعفا و با حضور دکتر حمید بنایی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روی آنتن رفت.

حمید بنایی با اشاره به خبری مبنی بر اصرار مجلس بر پاسخگویی و محاکمه عباس آخوندی گفت: تعدادی از اعضای کمیسیون عمران مجلس به دنبال طراحی سوال از آخوندی وزیر وقت راه و شهرسازی بودند اما قبل از اینکه این موضوع مطرح شود، آقای آخوندی استعفا داد و وزیر جدید توسط دولت معرفی شد.

وی در رادیو گفت وگو افزود: آنچه در فضای مجازی منتشر شد، با آنچه مطرح شد با واقعیت فاصله دارد و بیشتر تلاش داریم تا فرآیند پاسخگویی مسئولان شکل بگیرد و بحث محاکمه اصلا مطرح نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس درباره اسلامی وزیر پیشنهادی جدید راه و شهرسازی بیان کرد: وزیر جدید هم در مجامع و هم در کمیسیون تخصصی صحبت کرد و اتمام مسکن مهر جزو برنامه های او است.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی