صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

کارشناس مسائل سیاسی از منافقین به عنوان چریک های چروک یاد کرد و بیان داشت: وقتی تصاویر کمپین منافقین منتشر شد، همه دیدند این افراد پیرمرد و پیرزن هستند و عضو جدید ندارند و این نشان از پایان دوران منافقین است.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع انتشار عکس کمپین منافقین در آلبانی و با حضور دکتر ناصر شعبانی کارشناس مسائل سیاسی بروی آنتن رفت.

ناصر شعبانی در آغاز با اشاره به اینکه سازمان منافقین به عنوان سربازان بدون یونیفرم صدام فعالیت می کردند، گفت: امروز نیز غربی ها از این سازمان جهت اهداف خود استفاده می کنند و به همین دلیل خانه مسعود و مریم رجوی دو خیابان پایین تر از کاخ سفید است. اعضای منافقین در حوادث اخیر در اختیار آل سعود و مهمان ویژه مراسم و مناسک حج بودند.

وی با بیان اینکه سازمان منافقین هر روز در خدمت یکی از دشمنان مردم ایران قرار دارند، تصریح کرد: سازمان منافقین تروریست های اجاره ای هستند که به عنوان یکی از ابزارهای جریان استکبار و پیاده نظام مستکبرین فعالیت می کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با رادیو گفت و گو از منافقین به عنوان چریک های چروک یاد کرد و بیان داشت: وقتی تصاویر کمپین منافقین منتشر شد، همه دیدند این افراد پیرمرد و پیرزن هستند و عضو جدید ندارند و این نشان از پایان دوران منافقین است.

وی با اشاره به آلبانی اظهار کرد: آلبانی یک کشور عقب مانده اقتصادی است و به همین جهت تروریست ها به صورت ساعتی کرایه می شوند و در حقیقت منافقین جایی بهتر از این کشور برای فعالیت ندارند. منافقین به آنچنان دریوزگی رسیده اند که باید خودشان را ارائه دهند.

شعبانی با اشاره به اینکه بسیاری از منافقین سابق توبه کردند و داوطلبانه در افشای چهره نفاق فعالیت می کنند، عنوان کرد: عناصر تروریست منافقین واقعا سرخورده هستند و یکی از این منافقین در مصاحبه ای در زمان حضورشان در پادگان اشرف در عراق گفته بود بسیاری از افرادی که در این پادگان کار می کنند عناصر عراقی هستند و تنها به عنوان سیاهی لشکر حضور دارند تا در تصاویر، جمعیت آن ها زیاد دیده شود.

وی خاطرنشان کرد: در کنفرانس منافقین در پاریس در ورشو، آن ها از نیروهای اجاره ای استفاده کرده بودند و افراد اجاره ای هم اذعان داشتند برای دو روز غذای رایگان به این کنفرانس آمده اند و این نشان از دوران رو به پایان منافقین دارد.

مرتبط با این خبر

  • پرده برداری از چهره منافقین؛ از مهم ترین ثمرات عاشورا

  • کشورهای خلیج‌فارس تبدیل به زرادخانه آمریکا شده‌اند

  • تروریست های امریکایی بزرگترین حامی منافقین هستند

  • تسویه حساب های داخلی دلیل برملا شدن ارتباط منافقین با دولت آمریکا

  • منافع غرب در راستای حمایت از گروهک منافقین است

  • علت حضور آمریکا در منطقه ، اسلام‌هراسی و ایران‌ستیزی در کنار منفعت‌طلبی است

  • گروهک منافقین و سلفی‌های تروریست مزدور آمریکا در منطقه هستند

  • دنیا به رفتارهای صدام در جنگ هشت ساله چراغ سبز نشان داد

  • گروهک منافقین با تکیه بر بی‌اطلاعی نسل جدید مدعی وقایع دهه 60 شده است

  • ایده آل سازمان بسیج، ریشه کن شدن فقر و بیکاری است