صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

عبدالله گنجی گفت: منافقین جزو حزب باد هستند و این موضوع را می توان از بودن با صدام تا ایستادن در کنار ترامپ متوجه شد.

عبدالله گنجی درباره علت انتشار تصاویر اعضای گروهک منافقین در حال تقابل سایبری با ایران، به رادیو گفت وگو گفت: آنها با انتشار این تصاویر قصد دارند نشان دهند، ما همچنان با جمهوری اسلامی ایران در حال جنگ هستیم و تنها نوع جنگیدن تفاوت کرده است و در حوزه جنگ نرم با ایران درگیر هستیم.

وی در برنامه بدون خط خوردگی بیان کرد: علاوه بر عکس ها، ویدیویی نیز منتشر شده که در آن یکی از مسئولین آمریکایی در فضای کاری آن ها در حال تردد است و منافقین با ایجاد دالان انسانی، به او گل تقدیم می کنند. یکی از آورده های نظام جمهوری اسلامی ایران، نزدیکی منافقین به آمریکا است و این موضوع از آن جهت قابل توجه است که جوهره این افراد بر اساس ادعای خودشان، چپ گرایی بود اما امروز این افراد جزو حزب باد هستند و دو واژه ایدئولوژیک و مبارزه، شعارهایی بود که در بستر زمان تغییر کرده و این موضوع را می توان از بودن با صدام تا ایستادن در کنار ترامپ متوجه شد.

این تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: آنچه ما از انتشار تصاویر کمپ های گروهک منافقین در آلبانی متوجه می شویم این است که آمریکایی ها تلاش می کنند یک گروهک تروریست آدم کش را به عنوان یک جریان اجتماعی معرفی کنند و این گونه وانمود می کنند که این افراد دست به اسلحه نبرده اند و مبارزه آن ها مبارزه مسالمت آمیز است و به نوعی دنبال آزادی بیان هستند. بنابراین انتقال منافقین از یک جریان تروریستی آدم کش به یک جریان اجتماعی راهبرد آمریکایی ها است و تصاویر هم قصد دارد این موضوع را ثابت کند.

گنجی با تصریح بر اینکه آمریکایی ها قصد دارند چهره منافقین را بازسازی کنند تا با نقاب جدید وارد عرصه شوند، گفت: همچنین این تصاویر نشان می دهد در بستر تاریخی خود، زایش نیروی انسانی و جذب نداشته اند و همان پیرمردهای دهه 60 و 50 همچنان حضور دارند و در این عکس ها یک چهره جوان نمی بینید و این موضوع گویای زوایای سیاسی و طبیعی در گروهک منافقین است.

مرتبط با این خبر

  • پرده برداری از چهره منافقین؛ از مهم ترین ثمرات عاشورا

  • کشورهای خلیج‌فارس تبدیل به زرادخانه آمریکا شده‌اند

  • تروریست های امریکایی بزرگترین حامی منافقین هستند

  • تسویه حساب های داخلی دلیل برملا شدن ارتباط منافقین با دولت آمریکا

  • منافع غرب در راستای حمایت از گروهک منافقین است

  • علت حضور آمریکا در منطقه ، اسلام‌هراسی و ایران‌ستیزی در کنار منفعت‌طلبی است

  • گروهک منافقین و سلفی‌های تروریست مزدور آمریکا در منطقه هستند

  • دنیا به رفتارهای صدام در جنگ هشت ساله چراغ سبز نشان داد

  • گروهک منافقین با تکیه بر بی‌اطلاعی نسل جدید مدعی وقایع دهه 60 شده است

  • ایده آل سازمان بسیج، ریشه کن شدن فقر و بیکاری است