صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

یک کارشناس سیاسی درباره برخورد با منافقین اظهار کرد: در جنگ نرم اساسی ترین بخش برای ملت و دولت روشنگری است یعنی باید هوشیاری مردم و افکار عمومی را ارتقاء دهیم زیرا این موضوع باعث خلع سلاح منافقین در عرصه جنگ نرم می شود.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع انتشار تصاویر کمپ منافقین در آلبانی و فعالیت این گروهک در دو جبهه سخت و نرم علیه ملت ایران و با حضور حمید مقدم فر کارشناس مسائل سیاسی به روی آنتن رفت.

حمید مقدم فر در آغاز با اشاره به تصاویر منافقین کمپ آلبانی و در حال فعالیت در حوزه سایبری، گفت: این تصاویر پیام های متعددی دارد؛ نخستین پیام این بود که منافقین کار ترور را انجام می دهند و مردم منافقین را با 17 هزار تروری که در ایران انجام داده اند، می شناسند.

وی افزود: منافقین پس از دوران جنگ و مزدوری برای صدام در دوران دفاع مقدس، دست به دست شدند زیرا برای مدتی عربستانی ها از آن ها استفاه می کردند و حالا هم در خدمت ترامپ به عنوان ابزاری برای جنگ نرم هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با رادیو گفت و گو به چهره های پیر و فرتوت منافقین در این تصاویر اشاره کرد و بیان داشت: این موضوع نشان می دهد این افراد هیچ نیروی جدید نتوانسته اند جذب کنند و سال ها از عمر این افراد می گذرد اما همچنان به عنوان مزدور در دست کشورهای دیگر و علیه ملت و سرزمین خودشان فعالیت می کنند.

وی درباره برخورد با منافقین اظهار کرد: در جنگ نرم اساسی ترین بخش برای ملت و دولت روشنگری است یعنی باید با بصیرت افزایی بتوانیم در مقابل طراحی های پر از دروغ این افراد بایستیم. در این راستا باید هوشیاری مردم و افکار عمومی را ارتقاء دهیم زیرا این موضوع باعث خلع سلاح منافقین در عرصه جنگ نرم می شود.

مقدم فر همچنین بیان کرد: باید از نظر فناوری، در فضای مجازی برای این گروهک مانع ایجاد کنیم و در این راستا وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات باید کار کنند تا آنها نتوانند به راحتی در فضای مجازی حضور داشته باشند و هر چه می خواهند را مطرح کنند.

وی درباره پذیرش منافقین توسط کشور آلبانی عنوان کرد: آلبانی به دلیل بدهکاری های اقتصادی به اروپایی ها و آمریکایی ها، به راحتی باج و امتیاز می دهد و این موضوع برای امروز نیست و پیش از این نیز شاهد چنین اقداماتی از سوی کشور آلبانی بوده ایم زیرا این کشور از نظر اقتصادی وضعیت مناسبی ندارد.

مرتبط با این خبر

  • در ایران روی نیازمندی ها مطالعه نمی شود

  • فضای مجازی سلاح جنگ نرم است

  • جنگ نرم غرب، جنگ تصاحب اندیشه و تغییر باورهاست

  • ضعف اجرای قانون حجاب در عدم تفاهم فرهنگی دولت هاست

  • بسیج؛ سد نخست مقابله با جنگ نرم است

  • تبلور قدرت نرم امریکا ، نفوذ در تصمیم گیران است

  • اغتشاشگران شناسنامه و تابعیت خارجی ندارند !

  • انزوای ائتلاف های امریکایی با طرح "امنیت دسته جمعی"

  • تلاش آمریکایی‌ها با استفاده از جنگ نرم تقویت تغییرنظام در ذهن ایرانیان است

  • نظام جمهوری اسلامی انعکاس اراده ملت ایران است