صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

کارشناس مسایل سیاسی متذکر شد: منافقین در یک جنگ هیبریدی با همه عوامل مختلف وارد صحنه شده اند و همان رفتار گذشته را با یک شدت بیشتر و با نقش سایبری در حال انجام هستند.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع انتشار عکس کمپ منافقین در آلبانی و فعال بودن گروهک تروریستی و ابعاد راهبردی جنگ سایبری منافقین علیه کشورمان و با حضور دکتر حسین کنعانی مقدم کارشناس مسایل سیاسی روی آنتن رفت.

حسین کنعانی مقدم با اشاره به اینکه منافقین کسانی هستند که با زدن تونل های زیرزمینی همانند موش ها، سعی می کنند از نقاط مختلف با چهره های مختلف نفوذ کنند و اقدامات خرابکارانه خودشان را انجام دهند، گفت: یکی از زمینه هایی که همیشه این گروهک از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و حتی در دوران قبل از انقلاب در زندان انجام می داد جاسوسی، خرابکاری بود.

وی افزود: عوامل این گروهک در دوران جنگ مسئول جمع آوری اطلاعات علیه نیروهای مسلح ما بودند و این اطلاعات را در اختیار صدام می گذاشتند و در تمام مقاطع شاهد این هستیم که منافقین به عنوان منابع اطلاعات و جاسوسی در اختیار حتی موساد، CIA، سعودی ها و عراقی ها بودند.

کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با رادیو گفت و گو اظهار داشت: منافقین در یک جنگ هیبریدی با همه عوامل مختلف وارد صحنه شده اند و همان رفتار گذشته را با یک شدت بیشتر و با نقش سایبری در حال انجام هستند.

وی به بازیگری منافقین در خصوص انرژی هسته ای اشاره کرد و گفت: می بینیم در بحث انرژی هسته ای، تمام پرونده هایی که علیه جمهوری اسلامی ساخته و پرداخته می شود و در اختیار آمریکا یا اسرائیل قرار می گرفت از طریق همین گروهک منافقین بوده است.

وی با اشاره به پشتیبانی غربی ها از گروهک منافقین در صحنه جنگ سایبری، بیان کرد: با توجه به امکانات و منابع مالی که غربی ها روی این گروهک کردند و در اختیارشان قرار دادند، آن ها را به عنوان ابزاری برای جنگ سایبری در قالب جنگ نرم بکار گرفتند و سایت های بسیار مجهز و مختلفی را در اختیارشان قرار دادند تا با تخلیه اطلاعاتی و کشف اطلاعات از شبکه های مجازی، این اطلاعات را ساخته و پرداخته کنند و در اختیار دشمنان قرار دهند.

کنعانی مقدم در خصوص ابعاد راهبردی جنگ سایبری منافقین علیه کشورمان گفت: با توجه به اینکه منابع درآمدی سازمان منافقین از راه جاسوسی و خیانت به ملت ایران تامین می شود باید کارنامه عملکرد خودش را در اختیار سازمان های اطلاعاتی قرار دهد تا حقوق و جیره آن ها را پرداخت کنند و با توجه به دلارهای نفتی که به سمت این گروهک سرازیر شده، اینها سعی می کنند با ایجاد چنین سایت هایی شایعه پراکنی کنند و کار جاسوسی را دنبال کنند و از طرفی فضای سیاسی کشور و حتی فضای اقتصادی کشور را ملتهب نشان دهند و به دنبال تشویش اذهان عمومی هم باشند.

مرتبط با این خبر

  • پرده برداری از چهره منافقین؛ از مهم ترین ثمرات عاشورا

  • کشورهای خلیج‌فارس تبدیل به زرادخانه آمریکا شده‌اند

  • تروریست های امریکایی بزرگترین حامی منافقین هستند

  • تسویه حساب های داخلی دلیل برملا شدن ارتباط منافقین با دولت آمریکا

  • منافع غرب در راستای حمایت از گروهک منافقین است

  • علت حضور آمریکا در منطقه ، اسلام‌هراسی و ایران‌ستیزی در کنار منفعت‌طلبی است

  • گروهک منافقین و سلفی‌های تروریست مزدور آمریکا در منطقه هستند

  • دنیا به رفتارهای صدام در جنگ هشت ساله چراغ سبز نشان داد

  • گروهک منافقین با تکیه بر بی‌اطلاعی نسل جدید مدعی وقایع دهه 60 شده است

  • ایده آل سازمان بسیج، ریشه کن شدن فقر و بیکاری است