بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

سخنگوی ستاد كل نیروهای مسلح: امیدآفرینی در جبهه مقاومت از دستاوردهای حمله موشکی ایران به نظامیان آمریکایی است

سردار ابوالفضل شکارچی تاکید کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکایی عین الاسد، امید آفرینی به جبهه مقاومت و تقویت آن بود و جمهوری اسلامی علنا اعلام می کند حامی جبهه مقاومت است.

1398/10/19
|
11:15

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه نظامی آمریکایی عین الاسد با سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح به صورت تلفنی گفتگو کرد.

سردار ابوالفضل شکارچی در آغاز با بیان اینکه در پی انتقام سختی که بابت شهادت سردار قاسم سلیمانی توسط ملت ایران مورد مطالبه قرار گرفت، بامداد روز چهارشنبه، آمریکایی ها ضربه بسیار سختی را در عراق و در مجهزترین پایگاه خود متحمل شدند، گفت: این پایگاه سال ها توسط آمریکایی ها تجهیز شده بود و آن را غیر قابل نفوذ و شکست می دانستند.

وی با تصریح بر اینکه شلیک موشک به پایگاه آمریکایی دستاوردهای زیادی دارد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به دنیا ثابت کرد اگر حرفی می زند حتما عمل می کند و اگر هشدار و اخطاری به دشمنان می دهد بدون عمل باقی نمی گذارد. این حمله همچنین ثابت کرد، آمریکا و رژیم جنایتکار آن، پوشالی هستند و فقط در حوزه های جنگ روانی توانایی دارند و با افکار عمومی به وسیله رسانه های خود، بازی می کنند اما وقتی با یک حرکت مقتدرانه رو به رو می شوند، خیلی ذلیل هستند که بخواهند با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکایی عین الاسد، امید آفرینی به جبهه مقاومت و تقویت آن بود و جمهوری اسلامی علنا اعلام می کند حامی جبهه مقاومت است. ایران تا آخرین نفس نه تنها در برابر آمریکا ایستادگی می کند بلکه با تجاوزهای آن، برخورد مقتدرانه خواهد داشت.

وی درباره واکنش آمریکایی ها به این حمله و علت سکوت طولانی آن ها اظهار کرد: روال آمریکایی ها این است که به هیچ عنوان نمی گذارند میزان خسارات و تلفات شان برای حفظ سایر نیروهایشان لو برود اما واقعیت امر این است که خسارات بسیار سنگینی شامل تلفات انسانی و تجهیزات پیشرفته و مدرن آن ها وارد آمده است. این حمله موشکی هراس در ارتش تروریستی آمریکا ایجاد کرده است که امکان مقاومت در برابر اراده ملت ایران و جبهه مقاومت را نخواهد داشت هر چند از گذشته نیز نداشته است.

سردار شکارچی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران، همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، آمریکا و رژیم صهیونیستی را دشمن اصلی خود می دانیم و هر کسی هم که امکانات و سرزمین خود را در اختیار آن ها قرار دهد، در کنار دشمن می دانیم.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی