صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

سردار داوود غیاثی راد نابودی پهپاد آمریکایی را سندی برای تهدید متقابل سردار سلامی فرمانده سپاه درمقابله به مثل فرماندهان آمریکایی دانست و عنوان کرد: اقتدار سپاه در این است که با برنامه ریزی و مطالعه و انجام اقدامات کامل نظامی عمل می کند.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص تهدید متقابل فرمانده سپاه به مقابله به مثل فرماندهان آمریکایی با سردار داوود غیاثی راد معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد.

سردار داوود غیاثی راد در آغاز با اشاره به نابودی پهپاد «گلوبال هاوک» در چند ماه گذشته گفت: در آن زمان ترامپ با مشاورین نظامی خود، دو جلسه چهار ساعت گفتگو داشت و همه جوانب را در نظر داشت و در واقع مراکز استراتژیک آمریکا هزینه می کنند تا در چنین زمان هایی به رئیس جمهور آمریکا مشورت دهند و پس از آن ترامپ تشکر کرد که ایران هواپیمای حامل نظامیان آمریکایی را هدف قرار نداد. این در حالی است که در ابتدا ترامپ قصد اقدام نظامی محدود داشت اما چون صلابت و توان نظامی ایران و مقاومت را مشاهده کرد، این کار را انجام نداد.

معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور نابودی پهپاد آمریکایی را سندی برای تهدید متقابل سردار سلامی فرمانده سپاه به مقابله به مثل فرماندهان آمریکایی دانست و عنوان کرد: اقتدار سپاه در این است که با برنامه ریزی و مطالعه و انجام اقدامات کامل نظامی عمل می کند. فرماندهان جوان سپاه در زمان جنگ توانستند هواپیماهای آواکس و جاسوسی دشمن را فریب دهند و کارشناسان نظامی دنیا وقتی این توان را مشاهده کردند، اعتراف کردند باور نمی کردند ایرانیان با این امکان کم چنین عملیات بزرگی را انجام دهند.

معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور از قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران گفت و اظهار کرد: ایران هیچ گاه کشور مهاجم نبوده است و حتی طرح کوچکترین اقدام نظامی علیه دشمن را نیز پیاده نکرده است و همیشه دشمنان حمله کننده بودند که آخرین آنها اقدام تروریسم دولتی آمریکا برای ترور سردار سلیمانی بود. پس از ترور سردار سلیمانی، مردم اقتدار کشور را به رخ جهانیان کشیدند به طوری که حتی برخی آن را به انقلاب سوم تعبیر می کنند. نتیجه این حضور، محکوم کردن اقدام تروریستی دولت آمریکا است.

وی تصریح کرد: هم از بعد نظامی، هم از بعد رسانه ای و فرهنگی، هم از نظر استراتژی و تدبیر و همچنین از نظر افکار عمومی جهان، اقتدار جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران ثابت شده است و دشمن نیز به این مسائل اعتراف می کند.

مرتبط با این خبر

  • پیامدهای ترور شهید سلیمانی متوجه کاخ سفید خواهدبود

  • شهید حاج قاسم سلیمانی مبارزه علیه استکبار را جهانی کرد

  • حاج قاسم سلیمانی موثرترین عنصر در نابودی اهداف امریکا بود

  • خون شهید سلیمانی آغازی بر پایان امریکا در منطقه است

  • ترور قاسم سلیمانی رویایی مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران است

  • به واسطه این شرایط که به وجود آمده آمریکا هزینه بالایی را پرداخت خواهد کرد

  • سرزمین های اشغالی به حالت آماده باش درآمد

  • ولایت مداری، حاج قاسم را محبوب دلها کرد

  • ترور سردار سلیمانی نشانه انفعال و ضعف آمریکا بود

  • جنایت آمریکا عامل تنش های جدید در منطقه و جهان خواهد بود