بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

نماینده مجلس یازدهم با اشاره به پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز به كار مجلس یازدهم : راه دست یابی به عدالت اقتصادی، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

روح الله ایزدخواه گفت: کاهش نفت خام در منابع مالی دولت و رسیدگی به امور اقتصادی و اشتغال مردم، برای دستیابی به اهداف باید مورد توجه قرار گیرد.

1399/03/08
|
09:52

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز به کار مجلس یازدهم با روح الله ایزدخواه نماینده مجلس به صورت تلفنی گفتگو کرد.

روح الله ایزدخواه با اشاره به اینکه پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز به کار مجلس دو بخش اساسی داشت، گفت: بخش نخست ناظر بر درست کار کردن مجلس بود و در این راستا به مجلس فرمودند «مجلس اگر می‌خواهد در رأس امور باشد مستلزم این است که نمایندگانی اهل تشخیص باشد؛ یعنی اولویت‌های کشور را بشناسند، پاک دست و امانت دار باشند و سرگرم حواشی نشوند. »

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در بخش دوم پیام خود، اولویت‌های کاری مجلس را برشمرد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند «اقتصاد و فرهنگ باید در صدر توجهات مجلس یازدهم و کشور قرار گیرد. » همچنین ایشان تصریح کردند کارنامه مطلوبی در دهه 90 نداریم درحالی‌که دهه پیشرفت و عدالت بود و به همین جهت دستیابی به معشیت طبقات ضعیف را اولویت اصلی مجلس می‌دانند.

نماینده مجلس یازدهم با تأکید بر اینکه برای دستیابی به عدالت در حوزه اقتصاد و رسیدگی به معیشت مردم، باید سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی راهنما قرار گیرد، عنوان کرد: کاهش نفت خام در منابع مالی دولت و رسیدگی به امور اقتصادی و اشتغال مردم، برای دستیابی به اهداف باید مورد توجه قرار گیرد.

وی پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز به کار مجلس یازدهم را روشن و صریح دانست و گفت: در دل این پیام آسیب‌شناسی از عملکرد مجلس وجود دارد و هم تذکر دادن در خصوص مسائل اصلی کشور دیده می‌شود.

روح الله ایزدخواه از اهتمام نمایندگان برای تحقق توصیه‌های رهبر معظم انقلاب گفت و بیان کرد: تمام نمایندگانی که در این دوره از مجلس شورای اسلامی حضور دارند، تصریح داشتند که قرار است به مسائل و اولویت‌های اصلی کشور رسیدگی کنند و امیدوار هستیم در طول مسیر نیز در همین راه قرار داشته باشیم.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی