بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

فلاحت پیشه در مصاحبه با رادیو گفتگو: تروریست ها از گیت ارباب رجوع وارد مجلس شدند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح جزئیات حمله تروریستی امروز به خانه ملت گفت: تروریست ها از سهل الوصول ترین گیت مجلس وارد شدند و مردم بی دفاع را به رگبار بستند.

1396/03/17
|
19:48
|

به گزارش رادیو گفت وگو حشمت اله فلاحت پیشه در مصاحبه با برنامه زنده "بدون خط خوردگی" گفت: امروز حدود ساعت 10 و ربع روال عادی کار مجلس را طی می کردیم که چند نفر از نمایندگان سراسیمه وارد صحن شدند و اعلام کردند داعش حمله کرده است.

وی ادامه داد: زمانی که پیراهن خونی برخی نمایندگان را مشاهده کردیم مشخصص شد قضیه جدی است. نمایندگان به رغم اینکه صدای گلوله را شنیدند، روال عادی مجلس را ادامه دادن؛ چراکه می دانستیم هدف تبلیغاتی بوده است.

تروریست ها از ورودی ارباب رجوعان وارد مجلس شدند

فلاحت پیشه افزود: این 4 نفر از سهل الوصول ترین گیت مجلس وارد شدند؛ ارباب رجوعان نیز از این محل وارد مجلس می شوند و با نمایندگان طرح موضوع می کنند. این افراد با اسلحه وارد مجلس شدند و عملا مردم بی دفاع را به رگبار بستند و هدف آن ها از این اقدام ایجاد رعب و وحشت بود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: خواسته این ها ورود به پارلمان و انفجار صحن پارلمان بود ولی نتوانستند وارد این مسیر شوند و وارد طبقات و دفاتر نمایندگان شدند و دفاتر را به رگبار بستند. مسئولان دفاتر بلافاصله درب ها را بستند ولی تروریست ها افراد خارج از اتاق ها را به شهادت رساندند و چند نفر از کارمندان و ارباب رجوعان مجلس را به گرگان گرفتند و شهید کردند.

راهکاری وحدت بخش مد نظر جلسه امنیت کشور باشد!

فلاحت پیشه با بیان اینکه نیروهای عمل کننده تلاش داشتند با حداقل تلفات ماجرا را تمام کنند، تصریح کرد: هدف این حمله ی تروریستی مشخص است و در جلسه ی امروزِ بعد از ظهر امنیت کشور، بحث مقابله تبلیغاتی با موضع و ارائه راهکار وحدت بخش باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به عجز گروه تکفیری تروریستی داعش در سایر کشورهای منطقه گفت: داعش از آرمان خود مأیوس شده و به سمت انتحار پیش آمده است. داعش لوجستیک و پشتوانه قوی دارد و همه امکانات را در جهت نا امن سازی کشور ها به خدمت می گیرد.

اگر جمهوری اسلامی نبود؛ داعش کل منطقه را گرفته بود

فلاحت پیشه خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در رأس این کشور هاست و اگر ایران نبود داعش کل منطقه را گرفته بود؛ این اقدام ارزش عملیاتی نداشت اما تروریست ها تلاش کردند این موضوع را با بعد تبلیغاتی در دنیا منعکس کنند.

وی از کشته شدن کلیه تروریست ها خبر داد و افزود: یک گروه تروریستی نیز قبل از عملیات اصلی کشف و خنثی شدند و گروه تروریستی در مجلس مرقد امام(ره) عملیات خود را انجام دادند. اخباری مبنی بر بازداشت شدن یک نفر منتشر شده ولی نمی توان این خبر را تایید کرد.

"بدون خط خوردگی" با اجرای محمدرضا عسگری روانه آنتن رادیو گفت وگو شد.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی