بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد : دستگیری تعدادی تروریست در مرزهای کشور

فرمانده مرزبانی ناجا، اعلام کرد: در چند روز گذشته طی عملیات‌هایی در مرزهای جنوب و شمال شرقی کشور تعدادی تروریست دستگیر شده اند که دو نفر آنها در جریان ترور 8 مرزبان کشور در سیستان و بلوچستان و به گروگان گرفتن 5 نفر آنها نقش داشته‌اند.

1396/03/24
|
14:00

سردار قاسم رضایی، در مصاحبه با برنامه« بدون خط خوردگی » رادیو گفت و گو ، با اشاره به آمادگی همه جانبه مرزبانان کشورمان در راستای دفاع از مزرهای ایران و فعالیت‌های شبانه روزی آنها جهت ایجاد امنیت در کشور، افزود: مرزبانان ،شبانه روز تلاش می‌کنند تا مردم بتوانند در نقاط مختلف کشور در کنار خانواده‌هایشان با آرامش زندگی کنند.

وی ادامه داد: در چند روز گذشته براساس وظایفی که ما داریم تعدادی از کسانی که اقدام به شرارت و فعالیت‌های تروریستی می‌کردند در مرزهای کشور دستگیرکردیم که دو نفر آنها در ترور 8 مرزبان کشور در سیستان و بلوچستان و به گروگان گرفتن 5 نفر از این مرزبانان در سال 94 نقش داشتند.

رضایی با بیان اینکه در پی این دستگیری‌ها به سرنخ‌های خوبی ازدیگر تروریست‌ها دست پیدا کرده‌ایم، ادامه داد: همچنین در چند روز گذشته طی عملیات هایی در مرزهای کشور 2 تن مواد مخدر کشف و مانع ورود آنها به مرزهای کشور شده ایم.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین تصریح کرد: در سه ماه گذشته مرزبانان از ورود 17 تن مواد مخدر به داخل کشورمان جلوگیری کرده‌اند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی