بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

كارشناس مسائل سیاسی مطرح كرد: ضرورت تبیین دشمنی استکبار علیه ایران توسط مداحان

میرزایی بیان کرد: مداحان و همه تریبون داران باید این موضوع را تبیین کنند که ایران با کسی دشمنی ندارد و این استکبار است که علیه جمهوری اسلامی ایران دشمنی می کند.

1400/11/04
|
09:15
|

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص دیدار مداحان اهل بیت با رهبر معظم انقلاب اسلامی با کیوان میرزایی، کارشناس مسائل سیاسی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

کیوان میرزایی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار با دیدار مداحان اهل بیت، عرصه های گوناگون جهاد علمی، نظامی، فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را ذکر کردند، گفت: ایشان تاکید داشتند وجود مداحان برای بار بر کردن جهاد اجتماعی و فرهنگی و بسیج توده های مردم اثرگذار است.

وی با تاکید بر این موضوع که مداحان اهل بیت باید به مسائل روز آشنا باشند، اظهار کرد: مداحی می تواند در بتن جامعه هدف گذاری شود و در واقع اهداف جامعه را به وسیله هیئت هایی که برگزار می کنند پوشش دهد.

این کارشناس مسائل سیاسی در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو با بیان اینکه آنچه در انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران رخ داده یک واقعیت عمیق است، بیان کرد: درک این واقعیت ها و اینکه چرا دنیای استکبار با ایران سر ستیز دارد اهمیت زیادی دارد. متاسفانه خیلی وقت ها نوک پیکان به سمت خودی و جریان های داخلی قرار دارد و متاسفانه دشمن را گم می کنیم.

وی با تصریح بر اینکه خیلی از مشکلاتی که برای کشور به وجود آمده توسط دشمنان است، عنوان کرد: حرف مردم از ابتدای انقلاب، استقلال و آزادی بوده است و کاری به کار کسی نداریم و این موضوع را سابقه تاریخی ایران در 250 سال گذشته نشان داده است زیرا هیچ گاه ایران آغاز کننده جنگی در تاریخ معاصر نبوده است.

میرزایی به خطر افتادن سلطه گری استکبار را دلیل دشمنی دنیای غرب با ایران دانست و گفت: اگر ایران کشوری مستقل شود، کشورهای دیگر در منطقه و جهان نیز از آن الگو می گیرند و به این شکل سلطه گری استکبار به زیر سوال می رود. بنابراین دشمنان بنا را بر دشمنی با ایران قرار داده اند. یکی از اصلی ترین مواردی که توسط مداحان می تواند تبیین شود این است که خیلی از فتنه ها از سوی دشمنان ایجاد می شود.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: مداحان و همه تریبون داران باید این موضوع را تبیینکنند که ایران با کسی دشمنی ندارد و این استکبار است که علیه جمهوری اسلامی ایران دشمنی می کند و قصد ساقط کردن ایرانیان از هستی را دارد زیرا سبک زندگی و روش کار جمهوری اسلامی ایران به گونه ای است که آن ها احساس خطر می کنند زیرا از سطه گری خود در منطقه می افتند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی