مشق شیدایی شنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو گفت و گو

مشق شيدايي

در برنامه مشق شیدایی صورت می گیرد؛ تکریم بازنشستگان نیروهای مسلح

مشق شیدایی رادیو گفت و گو که خاطرات و از خود گذشتگی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را تشریح می کند، پانزدهم شهریور به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، به تکریم بازنشستگان نیروهای مسلح می پردازد.

1397/06/15
|
16:34

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، مشق شیدایی عنوان برنامه ای از این شبکه رادیویی است که با حضور چهره های ماندگار ایثار و مقاومت، رزمندگان، آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، به تشریح خاطرات و از خود گذشتگی های آنان در هشت سال دفاع مقدس می پردازد.

مشق شیدایی قصد دارد تا در برنامه پانزدهم شهریور به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، به تکریم بازنشستگان نیروهای مسلح بپردازد و از خاطرات آنها در دوران دفاع مقدس بگوید.

سرهنگ سعیدرضا سمیعی سرهنگ بازنشسته نیروی زمینی ارتش، سرهنگ محمدصادق محرابی سرهنگ بازنشسته نیروی زمینی ارتش، سرهنگ تورج کریمی سرهنگ بازنشسته نیروی زمینی ارتش و امیرسرتیپ جانباز رضا صبوری زاده از فرماندهان فتح خرمشهر و بازنشسته مهمانان این برنامه خواهند بود که ساعت 22:00 روی آنتن می رود.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
مشق شیدایی