رواق تماشا یكشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ چالش افزایش تشکل‌های گردشگری جدید

برنامه رواق تماشا پانزدهم تیر با بررسی موضوع افزایش تشکل‌های گردشگری جدید و چالش‌های آن تقدیم مخاطبان می شود.

1399/04/15
|
09:59

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت و گو با هدف حفظ و رونق میراث فرهنگی و اعتلای فرهنگ عمومی برنامه ای را با عنوان «رواق تماشا» تدارک دیده که تقدیم مخاطبان می کند.

گفتنی است موضوعاتی که در این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد شامل سه حوزه محتوایی گردشگری، محیط زیست و میراث فرهنگی است که مسئولان و کارشناسان این حوزه ها در خصوص آن به بحث و گفت و گو می پردازد.

اگر از علاقه مندان به دانش گردشگری و یا کسب و کارهای مرتبط با رشته مدیریت جهانگردی یا میراث فرهنگی هستید، رواق تماشا پانزدهم تیر با بررسی موضوع افزایش تشکل‌های گردشگری جدید و چالش‌های آن تقدیم مخاطبان می شود.

کامران سبزمیدانی(معاون دفتر امور مجامع و تشکلهای مردم نهاد معاونت سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی)، امیرعدنان سپهری(معاون گردشگری شرکت خصوصی) و رجبعلی خسروآبادی(کارشناس گردشگری) ازمهمانان این برنامه هستند.

این برنامه یکشنبه ها ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز با حضور صاحب نظران حوزه های فرهنگی و گردشگری روانه آنتن رادیو گفت و گو می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
رواق تماشا