سینما معیار پنجشنبه ها از ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

سينما معيار

در مستند «انقلاب جنسی» بررسی می‌شود: غرب به طور یکپارچه به سمت عریانی حرکت می‌کند

تهیه‌کننده مستند «انقلاب جنسی» اظهار داشت: سعی کردیم قسمت چهارم مستند «انقلاب جنسی» سوژه محور باشد و اجرای ساده‌تری داشته باشد.

1399/04/16
|
09:30

برنامه سینما معیار با موضوع پخش اینترنتی قسمت چهارم «مستند انقلاب جنسی»، در ارتباط تلفنی با محمدحسن مددی (تهیه‌کننده مستند «انقلاب جنسی») از شبکه رادیویی گفت‌وگو روی آنتن رفت.

محمدحسن مددی در مصاحبه تلفنی با برنامه «سینما معیار» گفت: از حدود دو هفته گذشته فروش مستند «انقلاب جنسی» شروع شده است و الان از طریق وبسایت رسمی این برنامه، در دسترس مخاطبان است.

وی با اشاره به بخش چهارم «مستند انقلاب جنسی»، توضیح داد: در بخش چهارم از این مجموعه مستند ما بر موضوع «حجاب و پوشش» تمرکز کرده‌ایم.

این تهیه‌کننده افزود: قسمت چهارم مستند «انقلاب جنسی» در کشورهای هلند و کرواسی و آلمان و ترکیه فیلم‌برداری شده است.

وی اضافه کرد: رویکردهای غرب از موضوع «حجاب» محوریت اصلی بخش چهارم مستند انقلاب جنسی را شکل داده است.

محمدحسن مددی با بیان این که غرب به طور یکپارچه به سمت عریانی حرکت می‌کند، عنوان کرد: ‌ در 10 سال گذشته بسیاری از کشورهای غربی و حتی آمریکا در حوزه آموزش نوع پوشش در جامعه با اختلاف نظرهای متعددی مواجه شده‌اند.

وی اضافه کرد: حدود 20 سال پیش جنبشی در آمریکا به راه افتاد که می‌گفت افراد قبل از ازدواج نباید رابطه‌های جنسی را تجربه کنند.

تهیه‌کننده مستند «انقلاب جنسی» ادامه داد: ‌ پژوهش‌های مختلف نشان می‌دهند، کسانی که قبل از ازدواج رابطه جنسی را تجربه نمی‌کنند، کم‌تر با معضل طلاق درگیر می‌شوند و در حوزه کسب و کار عملکرد موفق‌تری دارند.

وی افزود: تا حدود 8 سال گذشته در آمریکا پروتکل‌های رابطه جنسی با تکیه بر شکل‌گیری رابطه‌های بی‌خطر تنظیم می‌شدند، به عبارت دیگر این پروتکل‌ها دانش‌آموزان را به داشتن رابطه تشویق می‌کردند.

محمدحسن مددی تصریح کرد: جنبش‌های جدید مرتبط با رابطه‌های جنسی، امروزه تمامی پروتکل‌های گذشته را در آمریکا نقض می‌کنند.

وی ادامه داد: مجلس آمریکا به تازگی مقرره‌ای را تصویب کرده که ذیل آن مدارس و مراکز آموزشی باید سیاست‌های خود را در حوزه رابطه‌های جنسی دانش‌آموزان تغییر دهند و طبق این مقرره دانش‌آموزان به نداشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج تشویق می‌شوند.

این تهیه‌کننده تاکید داشت: ‌ نداشتن رابطه جنسی تضمین‌کننده زندگی بهتر و خوب است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در برنامه «سینما معیار» گفت: در حال حاضر طرح کلی دو قسمت آینده مستند «انقلاب جنسی» آماده است و ایده‌هایی را داریم که قابلیت اجرا را دارند.

محمدحسن مددی با اشاره به رشد کیفی – فرم – مستندسازی در بخش چهارم، توضیح داد: ‌ ما در 10 سال گذشته – فرآیندهای مختلف تولید مستند «انقلاب جنسی» - همیشه سعی کردیم که قالب و فرم بهتری را برای تولید مستند کشف کنیم تا از این طریق ارتباط بهتری را با مخاطب برقرار کنیم.

وی افزود: ما سعی کردیم قسمت چهارم مستند «انقلاب جنسی» سوژه محور باشد و اجرای ساده‌تری داشته باشد.

تهیه‌کننده مستند «انقلاب جنسی» در باره نحوه فروش این فیلم، توضیح داد: ‌در حال حاضر وبگاه www. 1film. ir به طور قانونی این مستند را در معرض فروش قرار داده است.

وی اضافه کرد: قسمت‌های قبلی این مستند در وبگاه «یک‌‌فیلم» قرار دارد.

دسترسی سریع
سینما معیار