هشتگ گفت‌وگو یك‌شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

هشتگ گفت‌وگو

در هشتگ گفتگو بشنوید؛ کنشگری هوشمند در فضای مجازی

هشتگ گفتگو، هفتم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع کنشگری هوشمند در فضای مجازی می‌پردازد.

1400/09/07
|
08:25
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با هدف بررسی چالش ها و مخاطرات فضای مجازی برای خانواده ها و نسل جوان که ارتقاء سواد رسانه ای و پاسخ به سوالات مخاطبان در این حوزه را در پی خواهد داشت، برنامه ای را با عنوان هشتگ گفتگو روی آنتن می برد.

کارشناسان معتقدند که رسانه ها و به خصوص فضای مجازی در دنیای امروزی بر سبک زندگی زیادی دارند. در این راستا هشتگ گفتگو هفتم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع کنشگری هوشمند در فضای مجازی می‌پردازد.

گفتنی است که این برنامه که یکشنبه ها ساعت 11:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقمندان این حوزه می شود.

خانم دکتر لیلا وصالی(معاونت آموزش انجمن سواد رسانه ای ایران و مدیر گروه خانواده و کودک و نوجوان سایت مشاوره سواد رسانه ای زی نو مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی) و دکتر رامین شمسایی نیا(استاد دانشگاه، دکترای علوم ارتباطات و پژوهشگر سیاست گذاری رسانه) از مهمانان امروز این برنامه هستند.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتیradiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
هشتگ گفت‌وگو