هشتگ گفت‌وگو یك‌شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

هشتگ گفت‌وگو

در هشتگ گفتگو بشنوید؛ جنگ شناختی در فضای مجازی و تاراج کودکی

هشتگ گفتگو، بیست و هشتم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع فضای مجازی و تاراج کودکی می پردازد.

1400/09/28
|
08:47
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با هدف بررسی چالش ها و مخاطرات فضای مجازی برای خانواده ها و نسل جوان که ارتقاء سواد رسانه ای و پاسخ به سوالات مخاطبان در این حوزه را در پی خواهد داشت، برنامه ای را با عنوان هشتگ گفتگو روی آنتن می برد.

کارشناسان معتقدند که رسانه ها و به خصوص فضای مجازی در دنیای امروزی بر سبک زندگی زیادی دارند. در این راستا هشتگ گفتگو، بیست و هشتم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع فضای مجازی و تاراج کودکی می پردازد.

گفتنی است که این برنامه که یکشنبه ها ساعت 11:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقمندان این حوزه می شود.

سید علیرضا آل داود(دبیر نهضت تربیت رسانه ای، پژوهشگر فضای مجازی و رسانه)، دکتر محمدحسن، فاطمی راد(دکترای تخصصی روانشناسی با گرایش کودک و رسانه و مشاور خانواده) و سرهنگ علی محمد رجبی(رئیس مرکز تشخیص پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا)از مهمانان امروز این برنامه هستند.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتیradiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
هشتگ گفت‌وگو