مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

شهرداری اما و اگرهای واگذاری اماکن تاریخی به شهرداری ها

مناظره اجتماعی رادیو گفت و گو که مباحث روز اجتماعی را به چالش می‌کشد، بیست و نهم آبان اما و اگرهای واگذاری اماکن تاریخی به شهرداری ها را بررسی می نماید.

1397/08/29
|
12:50

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، تحلیل و واکاوی چالشهای حوزه علم، سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه و طرح آنها از زوایای گوناگون همواره یکی از مهم ترین دغدغه های رسانه به ویژه رادیو است.

بر این اساس شبکه رادیویی گفت و گو برنامه ای را با عنوان مناظره اجتماعی روی آنتن می برد که با رویکرد به چالش کشیدن جدیدترین رخدادهای اجتماعی و مسائل روز جامعه تقدیم مخاطبان می‌شود.

رقیه پرندآور تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه مناظره اجتماعی بیست و نهم آبان ساعت 16:00 با موضوع اما و اگرهای واگذاری اماکن تاریخی به شهرداری ها در خدمت مخاطبان خواهد بود، گفت: قصد داریم تا در این قسمت از برنامه ضمن نگاهی بر وظایف شهرداری و میراث فرهنگی، مزایا و معایب واگذاری و راهکارهای رفع چالش ها و اختلافات را با حضور مسئولان امر بررسی نماییم.

وی همچنین از حضور اردشیر سیروس معمار و شهرساز و مدرس دانشگاه، مهندس بهروز پاکدامن از کارشناسان معماری و شهرسازی و مهندس یاسر جعفری معاون فنی و طرح های زیباسازی شهرداری تهران به عنوان مهمانان این برنامه یاد کرد.

مناظره اجتماعی شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقه‌مندان به بحث‌های چالشی می‌شود.

مخاطبان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و یا شماره تماس 27861035 با این برنامه در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
مناظره