مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

در مناظره علمی رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ بررسی هزارتوی حذف کنکور سراسری در مناظره علمی

مناظره علمی که با طرح مباحث روز حوزه علم و فناوری روی آنتن رادیو گفت و گو می رود، بیست و پنجم فروردین با موضوع بررسی هزارتوی حذف کنکور سراسری تقدیم مخاطبان می شود.

1398/01/25
|
10:19

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با بهره‌گیری از حضور کارشناسان و صاحب‌نظران طیف های مختلف، موضوعات گوناگون علمی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ... را طرح نموده و در قالب برنامه ای با عنوان مناظره تقدیم مخاطبان می نماید.

بر این اساس برنامه مناظره علمی از جمله این برنامه‌ها است که بنابر مأموریت‌های تعریف‌شده تلاش می‌کند تا با حضور کارشناسان علمی، مباحث و موضوعات مختلف این حوزه را به چالش بکشد.

سید محمد احمدی تهیه‌کننده مناظره علمی گفت: این برنامه بیست و پنجم فروردین با موضوع بررسی هزارتوی حذف کنکور سراسری تقدیم مخاطبان می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: دکتر مرتضی ایزدی رئیس مرکز تحقیقات اوزون تراپی دانشگاه بقیه الله، دکتر رضا عامری استاد دانشکده ریاضی و کامپیوتر دانشگاه تهران، دکتر افشین شریعت استاد دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر منصور سلطانیه استاد دانشکده مواد و متالوژی دانشگاه علم و صنعت ایران و دکتر محسن کلانتر استاد دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت ایران مهمانان این برنامه خواهند بود.

گفتنی است؛ مناظره از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان به بحث‌های چالشی می شود.

علاقه مندان جهت ارتباط با برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
مناظره