صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

مناظره اقتصادی که به چالش موضوعات روز از منظر اقتصادی اختصاص دارد، چهارم شهریور به بررسی بایدها و نبایدهای حذف چهار صفر از واحد پول ملی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، واکاوی موضوعات و مسائل گوناگون در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و .... مبحثی است که در برنامه مناظره رادیو گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود، هر روز به چالش موضوعات یکی از حوزه ها اختصاص دارد.

مناظره اقتصادی که به چالش موضوعات روز از منظر اقتصادی اختصاص دارد، چهارم شهریور به بررسی بایدها و نبایدهای حذف چهار صفر از واحد پول ملی می پردازد.

مهندس محمدرضا نجفی منش(رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانی تهران)، دکتر موید حسینی صدر(نماینده ادوار مجلس و مشاور اسبق رئیس سازمان برنامه و بودجه)، دکتر محسن پرورش(کارشناس بازار بورس و سرمایه)، دکتر مهرداد بیات(مدرس دانشگاه) و دکتر طهماسب مظاهری(رئیس اسبق بانک مرکزی)از مهمانان این برنامه هستند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

مرتبط با این خبر

  • اجرای طرح حذف چهار صفر از پول ملی کشور،هزینه هایی را به کشور تحمیل می کند

  • واکاوی بایدها و نبایدهای حذف چهارصفر از پول ملی

  • رویکرد دولت در حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟

  • قرار نیست با حذف چهارصفر اتفاق خاصی بیفتد

  • حذف چهارصفر مشکلی از اقتصاد کشور حل نمی کند